Przewiń w górę

1 styczeń – 28 luty 2018 Promocja produktów do aranżacji wnętrz: Dla wszystkich, którzy chcą w życiu czegoś więcej

Promocja produktów do aranżacji wnętrz 2018 oferuje Państwu coś więcej. Więcej bezkonkurencyjnych produktów systemowych, umożliwiających tworzenie wysokiej jakości wykończeń w przystępnej cenie, aby zawsze trafiać w gusta swoich klientów. A przy tym samemu zyskiwać.

Od 1 stycznia do 28 lutego 2018 r. przy zakupie wybranych produktów do aranżacji wnętrz firmy Brillux otrzymają Państwo punkty promocyjne. Kupując objęte promocją produkty – farby dyspersyjne, lakiery czy narzędzia – za każde wydane 10 PLN otrzymają Państwo jeden punkt. Po zakończeniu promocji można wymienić zebrane punkty na atrakcyjne nagrody.

W asortymencie firmy Brillux z pewnością znajdą Państwo odpowiednie produkty do realizacji swoich prac. Na jakości gwarantującej doskonałe wykończenie powierzchni niezależnie od zakresu zastosowania można polegać. Zachęcamy do skorzystania z promocji produktów do aranżacji wnętrz firmy Brillux również do poznania nowych wyrobów, takich jak np. Vitalux 9000 – naszej dyspersji bez konserwantów.

Masy szpachlowe

Gładkie ściany

Jaki podkład zapewni najlepsze rezultaty? Doskonale gładkie ściany. Wśród produktów z włókniny i mas firmy Brillux do szpachlowania ręcznego i natryskowego znajdą Państwo idealny produkt dla każdej możliwej powierzchni: łatwy w użyciu i doskonale dostosowany pod kolejną powłokę.

Farby do wnętrz

Doskonałe wykończenie ścian

Jedyna w swoim rodzaju dyspersja? Mogą Państwo polegać na ogromnym wyborze dyspersji do wnętrz firmy Brillux o różnych specyficznych właściwościach. Są one optymalnie dostosowane do warunków, wymogów klienta oraz preferowanego sposobu aplikacji.

Lakiery

Eleganckie powłoki lakierowe

Jakie produkty wykorzystuje się obecnie do lakierowania? Oczywiście wodorozcieńczalne. Doskonałą niezawodność gwarantują produkty Brillux Hydro-PU przeznaczone do lakierowania wałkiem, pędzlem i aplikacji natryskowej, zapewniające bezkompromisową jakość i wygodę stosowania.

Narzędzia

Praktyczni pomocnicy

Aplikacja wałkiem czy metodą natryskową? Wybór należy do Państwa. Dzięki promocyjnym narzędziom firmy Brillux zawsze mają Państwo pod ręką odpowiednie, technologicznie zaawansowane wyposażenie do aplikacji farby.

Nagrody

Jakość Premium. I takie same nagrody.

Doskonała jakość usług opiera się na zrozumieniu potrzeb klienta. Promocją produktów do aranżacji wnętrz firmy Brillux zostały objęte doskonałe wyroby, których zakup pomoże Państwu zdobyć atrakcyjne i starannie dobrane nagrody.

Życzymy dobrej zabawy podczas zbierania i wykorzystywania punktów!

Reisenthel Carrybag dots

Ten klasyczny, chętnie kopiowany koszyk firmy Reisenthel doskonale sprawdzi się podczas wypadów na miasto, zakupów na lokalnym targu lub na piknik w parku.

Wymiary: 48 x 29 x 28 cm

Kupon uniwersalny

Kupony uniwersalne (200 PLN) BestChoice dają możliwość wybrania nagrody: można je wymieniać na kupony wielu renomowanych fi rm. Kupon uniwersalny zostanie Państwu przesłany pocztą lub w wiadomości e-mail.

Portfel męski Fossil, czarny

Portfel z gładkiej, miękkiej skóry z ośmioma przegródkami na karty, jedną przegródką na dowód osobisty, dwiema przegrodami na banknoty, dwiema kieszonkami i jednym schowkiem na monety. Z zabezpieczeniem RFID.

Wymiary: ca. 11,5 x 2 x 9,5 cm

Portfel damski Fossil Emma, czarny

Portfel z gładkiej skóry z 12 przegródkami na karty, jedną przegródką na dowód osobisty, czterema przegrodami na banknoty oraz jednym schowkiem na zamek błyskawiczny. Z zabezpieczeniem RFID.

Wymiary: ok. 18 x 2,5 x 9 cm

Składany wózek pinolino Porti, szary

Wierny towarzysz dla dużych i małych, o stabilnej czarnej konstrukcji stalowej z szarą tkaniną: 100 % PU, ze stalowymi osiami i oponami PU. Duża powierzchnia ładunkowa i nośność do 50 kg sprawiają, że w wózku "Porti" można w prosty sposób przewozić wszystkie potrzebne rzeczy. Wózek można złożyć kilkoma ruchami, aby nie zajmował dużo miejsca.

Wymiary: dł. 100 cm, szer. 50 cm, wys. 61 cm

po złożeniu: dł. 20 cm, szer. 43 cm, wys. 75 cm

powierzchnia ładunkowa: dł. 81 cm, szer. 40 cm, wys. 30 cm

JBL Flip 4

W pełni wyposażony, wodoszczelny, mobilny głośnik Bluetooth fi rmy JBL przekonuje jakością dźwięku.

Fossil Smartwatch

  • Męski zegarek Hybrid Smartwatch Q Nate ze stali szlachetnej
  • damski zegarek Hybrid Smartwatch Q Accomplice ze stali szlachetnej

Zegarki Smartwatch Q Nate oraz Smartwatch Q Accomplice fi rmy Fossil łączą w sobie analogowy design z inteligentnymi funkcjami liczenia kroków i monitorowania jakości snu.

Koparka LEGO Technic

Doskonała zabawa w plac budowy z wykorzystaniem tej potężnej koparki wielonaczyniowej – modelu 2 w 1 z największego dotychczas zestawu klocków LEGO® Technic!

Fantastyczna precyzyjna miniatura prawdziwej koparki wielonaczyniowej cechuje się atrakcyjną granatowo-żółtą kolorystyką oraz wieloma autentycznymi cechami i elementami wyposażenia.

Sony Playstation 4 Pro 1 TB

Nowa konsola Playstation 4 Pro nie tylko ładnie wygląda, ale również przekonuje jakością wyświetlanych obrazów, gwarantując niezapomniane wrażenia podczas gry.

Farby do wnętrz

Dyspersje do wnętrz firmy Brillux punktują w każdej sytuacji. Również w zakresie różnorodności kolorów.

..więcej

Lakiery na bazie wody

Zapraszamy do korzystania z zalet naszego kompletnego asortymentu lakierów, lazur i podkładów gruntujących oraz bogatego doświadczenia i przewagi w...

..więcej