Przewiń w górę

Głęboko matowy specjalista Nowy wodorozcieńczalny lakier tablicowy

Nowy lakier Lacryl-PU Schultafellack 258 uzupełnia asortyment wodorozcieńczalnych lakierów firmy Brillux. Gwarantuje on głęboko matowe, bezrefleksyjne powierzchnie i doskonale nadaje się do pisania kredą do tablic. Wzmocniony PU lakier na bazie żywicy akrylowej należy aplikować na zagruntowane podłoża z drewna i metalu. Można go również stosować na powierzchniach ścian w połączeniu z włókniną Xtravlies 1725.Lakier Lacryl-PU Schultafellack 258 jest dostępny nie tylko w tradycyjnych kolorach zielonym i czarnym: materiał opakowania 750 ml może zostać zabarwiony na dowolny kolor w systemie barwienia Brillux. Oprócz swobody projektowania przekonuje on również szybkim schnięciem i łagodnym zapachem. Został odznaczony symbolem „Błękitnego Anioła”.

Lakiery na bazie wody

Zapraszamy do korzystania z zalet naszego kompletnego asortymentu lakierów, lazur i podkładów gruntujących oraz bogatego doświadczenia i przewagi w...

..więcej

Przebieg prac

Powłoka gruntująca, pośrednia i nawierzchniowa: odpowiedni układ warstw jest jednym z największych wyzwań rzemieślniczych.

..więcej