Przewiń w górę

od 1 lutego do 31 marca 2021 Promocja produktów do aranżacji wnętrz

Dlaczego wszystkie korzyści czerpią wyłącznie osoby, dla których wykonują Państwo aranżacje wnętrz? Dokładnie. Teraz czas na Państwa. W ramach każdego zakupu materiałów do stosowania wewnątrz otrzymają Państwo dodatkowe korzyści w postaci punktów promocyjnych, które można wymienić na wspaniałe nagrody.

  • Kiedy? W ramach promocji produktów do aranżacji wnętrz firmy Brillux 2021 od 1 lutego do 31 marca.
  • Jak? To bardzo proste – w ramach zakupu jednego z produktów promocyjnych za każde 10 PLN netto wydane na promocyjne produkty do wnętrz przysługuje jeden punkt premii.
  • A na co można wymienić punkty? Przekonajcie się Państwo sami. Wysokiej jakości nagrody i kupony na pewno przypadną Państwu do gustu. To samo dotyczy asortymentu promocyjnego. Obejmuje on najlepsze powłoki, farby do wnętrz i lakiery do każdego zakresu zastosowania. Ponadto znajdą tam Państwo narzędzia i wyjątkowo duży wybór agregatów malarskich oraz akcesoriów.

Tych produktów promocyjnych i nagród po prostu nie można przegapić. Ułatwią one pracę i zapewniają perfekcyjne rezultaty. Zapraszamy do kontaktu ze swoim doradcą handlowym i zasięgnięcia informacji o promocji produktów do aranżacji wnętrz 2021, odwiedzenia naszej strony internetowej, a przede wszystkim do zbierania punktów!

centrum uwagi

Większa wydajność. 100% zadowolenia – Duża wydajność gwarancją sukcesu

Kreatywność, jakość i niezawodność to podstawa. Ale prace remontowe opłacają się dopiero wtedy, gdy można je wykonać szybko i estetycznie. Rozwiązania umożliwiające wydajne wykonywanie prac można znaleźć w Brillux – w postaci systemu złożonego z dostosowanych do siebie technik aplikacyjnych, skutecznych maszyn i wszechstronnych powłok, a także logistyki budowlanej.

Rozwiązania te umożliwiają oszczędność czasu i pieniędzy, odciążenie pracowników, a także uzyskanie najlepszych rezultatów. Wszystkie rozwiązania Brillux można wdrożyć w codzienną pracę. Są one opłacalne także na najmniejszych powierzchniach. Niskopyląca metoda natrysku Airless stanowi doskonały przykład. Przy minimalnych kosztach zakupu agregatu malarskiego i akcesoriów można w zależności od wybranej powłoki zaoszczędzić nawet ponad 30 procent czasu. Teraz również w akcji promocyjnej!

 

Wskazówka wideo

>>Video: Racjonalne wykonywanie pracy – niskopyląca metoda natrysku Airless

 

Szybka aplikacja powłok na bazie wody

Natrysk zamiast wałka: aplikacja nabiera tempa. Ale z wykorzystaniem produktów Hydro-PU-Spray firmy Brillux na bazie wody i o łagodnym zapachu korzyści jest znacznie więcej. Aplikacja natryskowa to gwarancja perfekcyjnego rozprowadzania i nieskazitelnych powierzchni.

Właściwości te zapewnia innowacyjna technologia substancji wiążących na bazie PU. Lakiery są doskonale dostosowane do aplikacji metodą Airless i AirCoat, co ułatwia ich stosowanie. Jeden produkt, a tak wiele korzyści!

Błyskawiczne wygładzanie

Gładkie ściany to jedno z najważniejszych zagadnień związanych z aranżacjami wnętrz i ogromne wyzwanie dla jakości podłoża! Zarówno na tynkach, jak i na płytach gipsowo-kartonowych: dzięki bogatej ofercie okładzin ściennych z włókniny firmy Brillux można oszczędzić czas i poprawić wygląd powierzchni.

Dzięki perfekcyjnym łączeniom i równomiernym właściwościom chłonnym gwarantują one optymalne rezultaty powlekania. Włókniny Lightvlies 130 i Glasvlies VG K 3000 są przeznaczone w szczególności do wykonywania matowych warstw nawierzchniowych.

Nagrody

Zachęcamy do skorzystania oferty promocyjnej produktów do aranżacji wnętrz 2021 i zgarnięcia atrakcyjnych nagród! Zebrane punkty można wymienić na wysokiej jakości nagrody rzeczowe lub kupony uniwersalne do wykorzystania w ulubionych sklepach. W programie nagród ponownie znalazły się kupony na materiały reklamowe.

Życzymy dobrej zabawy przy zbieraniu punktów!

Kupony na spersonalizowane materiały reklamowe

Kupony na spersonalizowane materiały reklamowe

­­­Skuteczna reklama – jeszcze taniej! Ten kupon gwarantuje zniżkę 200 lub 400 PLN na cały asortyment materiałów reklamowych.

Materiały reklamowe

Menschen spielen Spikeball

Standard Spikeball 3 Ball

Mann mit Speedminton-Schläger

Speedminton S400

Kupon uniwersalny

Entsafter der Marke WMF

Blender WMF Kult X

Getränkekühler

Multi-Cooler 3900

Mann mit Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro

Hängematte der Marke Fatboy

Fatboy Headdemock Superb Steel Blue

iPad Pro

iPad Pro

240 punktów

Standard Spikeball 3 Ball

360 punktów

Speedminton S400

200/400 Punktów

Kupon uniwersalny

480 punktów

Blender WMF Kult X

960 punktów

Multi-Cooler 3900

1080 punktów

Apple AirPods Pro

2400 punktów

Fatboy Headdemock Superb Steel Blue

5400 punktów

iPad Pro

Artykuły promocyjne

Farby do wnętrz

Dyspersje do wnętrz firmy Brillux punktują w każdej sytuacji. Również w zakresie różnorodności kolorów.

..więcej

Lakiery na bazie wody

Zapraszamy do korzystania z zalet naszego kompletnego asortymentu lakierów, lazur i podkładów gruntujących oraz bogatego doświadczenia i przewagi w…

..więcej