Przewiń w górę

od 1 stycznia do 28 lutego 2022 Promocja produktów do aranżacji wnętrz

W sezonie zimowym więcej prac wykonujemy wewnątrz. To idealna okazja do skorzystania z naszej promocji i wsparcia klientów w zmianie swojej przestrzeni życiowej. Dzięki wysokiej jakości produktom fi rmy Brillux można sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Ale to nie wszystko! W styczniu i lutym 2022 roku przy zakupie każdego artykułu z naszej bogatej oferty produktów do aranżacji wnętrz otrzymają Państwo dodatkową premię. Za każde wydane 10 PLN netto przyznajemy jeden punkt. Na koniec promocji mogą Państwo wymienić swoje punkty  na wybrane przez Państwa kupony i nagrody rzeczowe najwyższej jakości.

centrum uwagi

Gwarancja sukcesu: Superlux ELF 3000

Potrzebna jest dyspersja do wnętrz, na której zawsze będzie można polegać? Taka, która zapewniłaby doskonałe rezultaty w praktycznie każdym pomieszczeniu i sprawiła, że wszyscy klienci będą zadowoleni?

Dobrze, że taki produkt już istnieje. Superlux ELF 3000 jest niekwestionowaną i niezastąpioną dyspersją do wnętrz dla profesjonalistów. Dzięki długiemu czasowi otwarcia i wyjątkowo jednolitemu wykończeniu powierzchni zapewnia doskonałe rezultaty. Nie wolno zapominać o jej bezkompromisowej przewadze na większych sąsiadujących powierzchniach i właściwościach antyrefl eksyjnych. 

Niezależnie od tego, czy korzystali już Państwo z zalet Superlux ELF 3000 czy też dopiero chcą Państwo poznać to wykończenie najwyższej jakości zachęcamy do jej zakupu w wersji białej lub kolorowej. 

KlimAir – Skuteczna ochrona przed pleśnią

Zdrowy klimat w pomieszczeniach bez rezygnacji z atrakcyjnych aranżacji wnętrz. To coraz częstsze życzenie klientów. Można je spełnić z wykorzystaniem jednego z najbardziej innowacyjnych rozwiązań zapewniającego jednocześnie skuteczną ochronę i estetyczny wygląd. System KlimAir firmy Brillux umożliwia powlekanie ścian nie tylko w kuchni i łazience, ale we wszystkich pomieszczeniach narażonych na pleśń.

Głównym elementem systemu jest cienki panel KlimAir Panel 1866 o grubości 10 mm. Można go w prosty przykleić za pomocą mineralnej masy szpachlowej KlimAir Klebespachtel 1868, a między panelami umieścić kliny KlimAir Keil 1866 w celu uzyskania perfekcyjnych łączeń. Pomyślano również o pasach dylatacyjnych KlimAir Entkopplungsstreifen 1867, które oddzielają i izolują stykające się ze sobą elementy konstrukcji np. podłogi, sufity i ściany. Bardzo chłonny system o właściwościach alkalicznych podwójnie zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów. Warstwa nawierzchniowa w postaci tynków dekoracyjnych lub silikatowych farb do wnętrz firmy Brillux sprawia, że to rozwiązanie zapewniające przyjazny klimat w pomieszczeniach jest dodatkowo estetyczne.

Wszystkie cztery komponenty systemu KlimAir oraz pasujące do nich powłoki wykończeniowe są dostępne w asortymencie promocyjnym produktów do wnętrz 2022 w doskonałej cenie. Zachęcamy do skorzystania z okazji!

Nagrody

Zapraszamy do zbierania punktów w promocji produktów do aranżacji wnętrz i przypominamy – nie warto odkładać ich na później! Do wyboru jest wiele różnych uniwersalnych voucherów oraz stylowe i wartościowe nagrody rzeczowe.

A jeśli zamiast prezentu wolą Państwo zrobić coś dla swojej firmy, mamy idealne rozwiązanie. Dzięki kuponom na indywidualne materiały reklamowe otrzymują Państwo ekskluzywne zniżki i inwestują w reklamę swojej firmy.

Życzymy przyjemnego zbierania punktów i nagród!

Kupony na spersonalizowane materiały reklamowe

Kupony na spersonalizowane materiały reklamowe

­­­Skuteczna reklama – jeszcze taniej! Ten kupon gwarantuje zniżkę 200 lub 400 PLN na cały asortyment materiałów reklamowych.

Materiały reklamowe

Patelnia grillowa WMF Durado

Patelnia grillowa WMF Durado

Apple HomePod mini

Apple HomePod mini

Kupon uniwersalny

Kupon uniwersalny

Bezprzewodowy mikser ręczny KitchenAid

Bezprzewodowy mikser ręczny KitchenAid

Apple AirPods 3. generacji

Apple AirPods 3. generacj

Teufel Boomster

Teufel Boomster (2020)

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Kosiarka zautomatyzowana  Bosch Indego XS 300

Kosiarka zautomatyzowana Bosch Indego XS 300

300 punktów

Patelnia grillowa WMF Durado

400 punktów

Apple HomePod mini

200/400 punktów

Kupon uniwersalny

520 punktów

Bezprzewodowy mikser ręczny KitchenAid

800 punktów

Apple AirPods 3. generacji

1120 punktów

KitchenAid Toaster ARTISAN

1320 punktów

Teufel Boomster (2020)

2120 punktów

Apple Watch Series 7

2960 punktów

Kosiarka zautomatyzowana Bosch Indego XS 300

3400 punktów

Automat do kawy Jura E6

3560 punktów

Apple iPad mini

5080 punktów

Apple iPhone 13 Pro

Artykuły promocyjne

Farby do wnętrz

Dyspersje do wnętrz firmy Brillux punktują w każdej sytuacji. Również w zakresie różnorodności kolorów.

..więcej

Lakiery na bazie wody

Zapraszamy do korzystania z zalet naszego kompletnego asortymentu lakierów, lazur i podkładów gruntujących oraz bogatego doświadczenia i przewagi w…

..więcej