Przewiń w górę

Reklama zewnętrzna Pozyskiwanie nowych klientów – za pomocą reklamy, którą widać!

Na ulicy, na rusztowaniu, na Państwa samochodzie lub w Państwa sklepie – dobrze widoczna i zapadająca w pamięć przechodniów i klientów: zapraszamy do korzystania z zalet profesjonalnej reklamy zewnętrznej – z naszym wsparciem.

Istnieje wiele różnych możliwości zwrócenia na siebie uwagi potencjalnych klientów i zaprezentowania atrakcyjnego wizerunku! Dostarczamy Państwu wysokiej jakości materiały reklamowe do stosowania na zewnątrz z indywidualnym nadrukiem firmowym – profesjonalnie, szybko i atrakcyjnie.

Plandeki na rusztowania

Plandeki i szyldy na rusztowania

Zwracając na siebie uwagę bezpośrednio w miejscu pracy, są Państwo widoczni wielkoformatowo i doskonale prezentują swoje usługi i wykonawstwo. Reklama zewnętrzna na rusztowaniach rozmieszczonych na placu budowy gwarantuje możliwości pozyskiwania nowych klientów.

Następujące formaty standardowe mogą Państwo zamówić bezpośrednio u swojego doradcy ds. sprzedaży:

1,40 m x 1,40 m

2,00 m x 1,00 m

2,00 m x 2,50 m

0,60 m x 2,50 m

Oferujemy również plandeki na rusztowania w formacie 2,00 m x 2,50 m związane z różnymi tematami. Tutaj mogą Państwo wykorzystać pole nadruku na swoje dane kontaktowe.

Dodatkowo oferujemy plandekę na duże rusztowania w formacie 2,50 m x 6,00 m. W celu ich zamówienia zapraszamy do zasięgnięcia informacji u swojego doradcy ds. sprzedaży lub w najbliższym oddziale Brillux.

Flagi

Flagi przyciągające uwagę

Flagi reklamowe zwrócą na Państwa uwagę! Flagi to wizytówki Państwa marki i przedsiębiorstwa. Są to wyraźne i jedyne w swoim rodzaju nośniki reklamy. Nasze flagi mogą Państwo zamówić bezpośrednio u swojego doradcy ds. sprzedaży.

Flagi do szyldów

Format 1,5 m x 4 m

z 3 karabińczykami z tworzywa sztucznego mocowanymi do szyldów oraz 5 karabińczykami z tworzywa sztucznego mocowanymi do masztu.

Flagi ze stabilizatorem

Aby Państwa flagi reklamowe nie zwisały nieruchomo z masztu w bezwietrzną pogodę, oferujemy Państwu flagi ze stabilizatorami. W tym celu w naszyte kieszenie flagi należy wsunąć pręt z włókien węglowych oraz rurkę stabilizacyjną. Gotowe! Państwa flaga będzie rozpościerać się w formacie 1,5 m x 4 m nawet w bezwietrzną pogodę.

Flaga

Format 1,15 m x 3 m.

Ze wzmocnieniem pasem oraz 4 karabińczykami z tworzywa sztucznego.

Treści na strony internetowe

Treści na strony internetowe

Tutaj znajdą Państwo banner prowadzący do strony internetowej Brillux. Jest ona skonstruowana w ten sposób, aby Państwa klienci błyskawicznie dotarli…

..więcej