Przewiń w górę

Podłoga ozdobna Doskonałe podłogi: MyHome & Business

W koncepcji aranżacyjnej pomieszczenia okładzina podłogowa odgrywa decydującą rolę. Materiał i dobór kolorów mają znaczy wpływ na klimat wnętrza.

Podłogi ozdobne Brillux gwarantują odpowiednie wykończenie zarówno prywatnych pomieszczeń mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Różnorodne winylowe wykładziny podłogowe najwyższej jakości stanowią doskonałą imitację drewna i kamienia.

Zalety

Całkowicie wolne od ftalanów!

W całej kolekcji podłóg ozdobnych MyHome & Business firma Brillux rezygnuje z zawierających ftalany plastyfikatorów, spełniając tym samym wymogi obowiązujące dla zabawek dla niemowląt oraz wyrobów medycznych. 

Niewielka wysokość

Podłogi ozdobne Brillux są bardzo wytrzymałe przy zachowaniu niewielkiej wysokości konstrukcyjnej 2 do 2,5 mm. Doskonale nadają się do stosowania w nowym budownictwie oraz w przypadku remontów.

Optyka i akustyka

Podłogi z odpowiednimi dla danego wzoru tłoczeniami wiernie oddają nie tylko wygląd oryginałów, ale dodatkowo przekonują realistycznymi odgłosami.

Odchylenia gwarancją naturalności

Każdy wzór zawiera zamierzone odchylenia w ramach pojedynczych elementów dekoracyjnych. Zabieg ten pozwala na tworzenie bardzo autentycznych powierzchni.

Wersje jakościowe

Jakość będąca w stanie sprostać wszystkim wymogom

Podłoga dekoracyjna – Classic 30

Powierzchnia użytkowa o grubości 0,3 mm zapewnia odporność na najbardziej intensywne użytkowanie w pomieszczeniach prywatnych i na lekkie natężenie użytkowania w pomieszczeniach komercyjnych. Brzeg z mikrofazą doskonale sprawdza się w przypadku powierzchni o drobnej strukturze – wzór 431 jest dostępny wyłącznie bez fazowanego brzegu ze względu na optykę sztabkową.

Podłoga dekoracyjna – Premium 55

W przypadku najwyższego natężenia użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych i dużego natężenia użytkowania w pomieszczeniach komercyjnych doskonale sprawdzają się podłogi ozdobne o warstwie użytkowej 0,55 mm. Fazowane brzegi podkreślają charakter każdego wzoru: optyka kamienia uwydatnia charakter kafli. Dzięki fazowanym brzegom wyjątkowo autentyczny wygląd otrzymują również wzory drewniane. Ze względu na specyficzną optykę sztabkową wzór 431 jest dostępny wyłącznie bez fazowanego brzegu.

Możliwości dekoracyjne

Duży wybór wzorów i wariantów układania

 • <p>Deski rozłożone równolegle</p>

  Deski rozłożone równolegle

 • <p>Deski rozłożone z przesunięciem</p>

  Deski rozłożone z przesunięciem

 • <p>Z czarnym paskiem akcentującym i przesunięciem</p>

  Z czarnym paskiem akcentującym i przesunięciem

 • <p>Deski rozłożone na przemian pod kątem we wzór ości tworzące bardziej wyrazisty efekt</p>

  Deski rozłożone na przemian pod kątem we wzór ości tworzące bardziej wyrazisty efekt

 • <p>Deski ułożone w poprzek we fryz – atrakcyjny wzór w kierunku ukośnym</p>

  Deski ułożone w poprzek we fryz – atrakcyjny wzór w kierunku ukośnym

Kafle lub optyka drewna – wśród 40 wzorów o autentycznych deseniach można znaleźć odpowiednie podłogi dla każdego zakresu zastosowania.

Dzięki indywidualnemu kierunkowi układania i przesunięciu dekoracja wnętrz z wykorzystaniem podłóg ozdobnych zyskuje dodatkową swobodę projektowania. W zależności od potrzeby można układać deski lub kafle równo lub z przesunięciem o połowę długości lub z przesunięciem o dowolną długość. Paski akcentujące i listwy cokołowe dopełniają różnorodność projektowania z wykorzystaniem podłóg ozdobnych.

Listwy cokołowe 3057

Do tworzenia doskonałych łączeń ze ścianą: dla wszystkich oznaczonych modeli Classic 30 i Premium 55 dostępne są listwy cokołowe o wymiarach 240 cm x 6 cm x 1,5 cm w pasujących wzorach, gwarantujące doskonałe łączenie ze ścianami. Listwy cokołowe są ponadto dostępne w kolorze białym – o uniwersalnym zastosowaniu również w przypadku wzorów kafelkowych.

Krótkie deski

Podłogi ozdobne zasługują na swoje miano, gdy mają wyrazisty charakter. Układ w jodełkę to klasyczny wariant parkietu nadającego pomieszczeniom eleganckiego stylu. Brillux oferuje cztery wzory o specjalnych wymiarach 457 x 76 mm, umożliwiające realizację tej popularnej wersji. Fazowane dookoła elementy umożliwiają inne wersje tworzenia wyszukanych i indywidualnych wykończeń. Wszystkie cztery wzory krótkich desek są dostępne wyłącznie w wersji Premium 55. Krótkie deski umożliwiają realizację klasycznych układów parkietowych. Oczywiście wzory te można znacznie urozmaicić, wykorzystując różnego rodzaju dekoracje.

Paski akcentujące 3056

Paski akcentujące podkreślają pojedyncze elementy: W połączeniu z dekoracjami kaflowymi można tworzyć schematyczne kompozycje. Paski akcentujące są dostępne w wersjach pasujących do wszystkich wzorów podłóg.

Licznik pasków akcentujących

Ile opakowań pasków akcentujących potrzeba do realizacji dekoracji wybranej podłogi? Deski poszczególnych modeli mają różne wymiary, więc zużycie pasków akcentujących różni się w zależności od modelu. Nasz kalkulator pozwala szybko oszacować potrzebną ilość.

 

 m2
 


  
 

Profile aluminiowe

Specjalistyczne profile do tworzenia homogenicznych przejść

Zaleta podłóg dekoracyjnych firmy Brillux: bardzo niewielka wysokość konstrukcyjna. Specjalnie dostosowane profile umożliwiają tworzenie łączeń z istniejącymi już wykładzinami podłogowymi oraz układanie podłóg dekoracyjnych na schodach.

W tym celu firma Brillux oferuje asortyment profili aluminiowych w różnych kolorach: do tworzenia filigranowych brzegów najazdowych, wykończeń krawędzi oraz do układania wykładzin na stopniach i podestach. Profile są dostępne w długościach do 2,5 m, co w dużej mierze umożliwia ich rozkładanie bez łączeń. Do każdego profilu dołączany jest odpowiedni materiał montażowy.

Tekstylne wykładziny podłogowe

Wysoka wygoda stąpania, dobre właściwości izolacji dźwięku: Tekstylne wykładziny podłogowe to odpowiednie rozwiązanie dla różnych wymogów.

..więcej

Wycieraczka

W wejściach o dużym natężeniu użytkowania zastosowanie często znajdują łapacze brudu. Tutaj sprawdzają się różnego rodzaju wycieraczki firmy Brillux.

..więcej