Przewiń w górę

Podłoga ozdobna Doskonałe podłogi: MyHome & Business XXII

W koncepcji aranżacyjnej pomieszczenia okładzina podłogowa odgrywa decydującą rolę. Materiał i dobór kolorów mają znaczy wpływ na klimat wnętrza. Podłogi ozdobne Brillux gwarantują odpowiednie wykończenie zarówno prywatnych pomieszczeń mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Różnorodne winylowe wykładziny podłogowe najwyższej jakości stanowią doskonałą imitację drewna i kamienia.

Kolekcje podłóg Designboden

Zapraszamy do zapoznania sie z kolekcja podłóg Designboden MyHome & Business XXII firmy Brillux. Łacznie 40 wzorów zostało podzielonych na cztery aktualne kolekcje, które pomagaja w wyborze odpowiedniej podłogi. Poszczególne rodzaje aranzacji zostały zebrane w ramach ponizszych haseł.

charismatic woods

Wzory z kolekcji "charismatic woods" umożliwiają tworzenie żywych kompozycji, w ramach których aranżacje podłóg nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Przekonują one przede wszystkim różnorodnymi strukturami i kontrastami kolorystycznymi w obrębie pojedynczych elementów.

nordic style

W tej kolekcji znalazły się przede wszystkim jasne wzory drewna w nordyckim stylu. Podłogi Designboden "nordic style" przywołują na myśl skandynawską prostotę, którą można odnaleźć w przytulnych aranżacjach wnętrz rodem ze Szwecji.

fine selection

Do "fine selection" trafiły przede wszystkim klasyczne wzory znajdujące zastosowanie w wielu ponadczasowych wystrojach. Można tutaj znaleźć wykończenia z jasnego i ciemnego drewna, których homogeniczny i prosty wygląd doskonale pasuje do wielu aranżacji wnętrz.

modern stones

Kolekcja "modern stones" zawiera łącznie osiem aktualnych wzorów płytek. Można je stosować bez fugowania w wersji "all over" lub w połączeniu z paskami akcentującymi, umożliwiającymi tworzenie dekoracji w stylu klasycznych płytek.

Zalety

Dla lepszej jakości powietrza w pomieszczeniu

Wszystkie doskonałe podłogi Brillux posiadają certyfikat Eurofins "Indoor Air Comfort GOLD". Potwierdza zgodność z ustawowymi poziomami emisji, a także zgodność z różnymi opcjonalnymi oznakowaniami ekologicznymi UE. Niska emisja dla doskonałych podłogi przyczynia się do dobrego klimatu w pomieszczeniu.

Całkowicie wolne od ftalanów

W całej kolekcji podłóg ozdobnych MyHome & Business XXII firma Brillux rezygnuje z zawierających ftalany plastyfikatorów, spełniając tym samym wymogi obowiązujące dla zabawek dla niemowląt oraz wyrobów medycznych.

Niewielka wysokość

Podłogi ozdobne Brillux są bardzo wytrzymałe przy zachowaniu niewielkiej wysokości konstrukcyjnej 2 do 2,5 mm. Doskonale nadają się do stosowania w nowym budownictwie oraz w przypadku remontów.

Optyka i akustyka

Podłogi z odpowiednimi dla danego wzoru tłoczeniami wiernie oddają nie tylko wygląd oryginałów, ale dodatkowo przekonują realistycznymi odgłosami.

Odchylenia gwarancją naturalności

Każdy wzór zawiera zamierzone odchylenia w ramach pojedynczych elementów dekoracyjnych. Zabieg ten pozwala na tworzenie bardzo autentycznych powierzchni.

Wersje jakościowe

Jakość będąca w stanie sprostać wszystkim wymogom

Podłoga dekoracyjna – Classic 30

Powierzchnia użytkowa o grubości 0,3 mm zapewnia odporność na najbardziej intensywne użytkowanie w pomieszczeniach prywatnych i na lekkie natężenie użytkowania w pomieszczeniach komercyjnych. Brzeg z mikrofazą doskonale sprawdza się w przypadku powierzchni o drobnej strukturze – wzór 453 jest dostępny wyłącznie bez fazowanego brzegu ze względu na optykę sztabkową.

Podłoga dekoracyjna – Premium 55

W przypadku najwyższego natężenia użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych i dużego natężenia użytkowania w pomieszczeniach komercyjnych doskonale sprawdzają się podłogi ozdobne o warstwie użytkowej 0,55 mm. Fazowane brzegi podkreślają charakter każdego wzoru: optyka kamienia uwydatnia charakter kafli. Dzięki fazowanym brzegom wyjątkowo autentyczny wygląd otrzymują również wzory drewniane. Ze względu na specyficzną optykę sztabkową wzór 453 jest dostępny wyłącznie bez fazowanego brzegu.

Możliwości dekoracyjne

Różnorodne aranżacje z wykorzystaniem paneli Deepline

Wykończenie podłogi o wyjątkowo charakterystycznym wyglądzie można osiągnąć z wykorzystaniem paneli Deepline. Dodatkowe fazowanie ze wszystkich stron sięgające do ciemnej warstwy nośnika silnie podkreśla kształt poszczególnych elementów.

6 z 40 wzorów dostępnych jest w wesji paneli Deepline. Wzory te w wersji z warstwą użytkową 0,55 mm są dostarczane w opakowaniach zawierających trzy różne szerokości: 228 mm, 152 mm oraz 76 mm. Dzięki głębokiemu fazowaniu umożliwiają one tworzenie różnorodnych kompozycji dekoracyjnych.

Sockelleisten 3075

Do tworzenia nowoczesnych i estetycznych łączeń ze ścianą: dla wszystkich oznaczonych modeli Classic 30 i Premium 55 dostępne są sześcienne listwy cokołowe o wymiarach 240 cm x 6 cm x 1,26 cm w pasujących wzorach. Listwy cokołowe są ponadto dostępne w kolorze białym – o uniwersalnym zastosowaniu również w przypadku wzorów płytek.

Akzentstreifen 3056

Paski akcentujące podkreślają pojedyncze elementy: W połączeniu z dekoracjami kaflowymi można tworzyć schematyczne kompozycje. Paski akcentujące są dostępne w wersjach pasujących do wszystkich wzorów podłóg.

Licznik pasków akcentujących

Ile opakowań pasków akcentujących potrzeba do realizacji dekoracji wybranej podłogi? Deski poszczególnych modeli mają różne wymiary, więc zużycie pasków akcentujących różni się w zależności od modelu. Nasz kalkulator pozwala szybko oszacować potrzebną ilość.


m2

Profile aluminiowe

Tekstylne wykładziny podłogowe

Wysoka wygoda stąpania, dobre właściwości izolacji dźwięku: Tekstylne wykładziny podłogowe to odpowiednie rozwiązanie dla różnych wymogów.

..więcej

Wycieraczka

W wejściach o dużym natężeniu użytkowania zastosowanie często znajdują łapacze brudu. Tutaj sprawdzają się różnego rodzaju wycieraczki firmy Brillux.

..więcej