Przewiń w górę

Droga do sukcesu

 

Ty i Twoi pracownicy codziennie stajecie przed nowymi wyzwaniami. Staracie się sprostać oczekiwaniom klientów i jednocześnie rozwijać swoją firmę. „Droga do sukcesu“ ma za zadnie wspierać Cię w codziennych obowiązkach i pomagać w realizacji przyszłych projektów – a tym samym zyskać cenny czas i zaoszczędzić pieniądze. Niezależnie od tego, czy chodzi o optymalizację procesów pracy na placu budowy lub w biurze, o pozyskiwanie klientów i doradztwo dla klientów, czy też o tak fundamentalne kwestie, jak rekrutacja młodych talentów i szkolenie pracowników. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które w zauważalny sposób zwiększy Twoją wydajność, tak abyś mógł ze swoim zespołem skoncentrować się na tym, co najważniejsze: na doskonałym wyniku.

Jak przyspieszyć i usprawnić pracę? Dzięki naszemu testowi efektywności dowiesz się tego w ciągu kilku minut.

Pięć kroków do osiągnięcia sukcesu

  • Produkty: Brillux dostarcza zintegrowane systemowo produkty do różnego rodzaju zastosowań, pomagając Ci w ten sposób w osiągnięciu maksymalnej wydajności na placu budowy.
  • Aplikacja: Odpowiednie narzędzia i techniki aplikacji pozwalają oszczędzić cenny czas .
  • Wiedza: Chcesz zatrudnić nowych pracowników lub przeszkolić swój zespół, aby zwiększyć efektywność na placu budowy? W takim razie dobrze trafiłeś/-aś!
  • Serwis: Nie ma dla nas wyzwań, którym nie jesteśmy w stanie razem sprostać. Nasze usługi wykraczają daleko poza standardy branżowe.
  • Logistyka: Firma Brillux przejmie na siebie zadania logistyczne, dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako profesjonalista z branży budowlanej masz dostęp do wszystkich produktów i usług, które pozwolą Ci osiągnąć sukces. Każdy z poniższych kroków przybliża Cię do realizacji Twoich celów. Zapoznaj się z naszymi pięcioma filarami sukcesu i rozpocznij swoją przygodę z firmą Brillux. Mamy to!

Skorzystaj również z naszych cyfrowych Asystentów! Zaoszczędzisz dzięki temu czas przy wyborze odpowiedniego materiału lub ustawień agregatu natryskowego.

Produkty

Produkty

Produkty Brillux: najwyższa jakość i maksimum możliwości

Firma Brillux oferuje materiały do różnego rodzaju zastosowań, które zapewniają efektywną pracę na placu budowy. System izolacji termicznej, produkty do aranżacji wnętrz, lakiery i wiele więcej. Produkty systemowe zapewniają większe bezpieczeństwo, maksymalną wydajność i zadowolenie klienta.

Dowiedz się więcej

Aplikacja

Odpowiednie narzędzia to gwarancja najlepszych rezultatów

Agregaty natryskowe do obiektów każdej wielkości, nasza technika silosowa i pojemne opakowania przyspieszają i ułatwiają pracę na budowie. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu można zaoszczędzić nie tylko czas i pieniądze. Odpowiednia odzież ochronna, maski, okulary itp. stanowią ochronę zdrowia i życia pracowników. A zdrowy i liczny zespół oznacza większą wydajność.

Dowiedz się więcej

Serwis

Wiedza

Wiedza

Wiedza to podstawa udanego projektu

Branża budowlana stale się rozwija i ciągle zaskakuje nowymi rozwiązaniami. Dzięki naszej różnorodnej ofercie kursów i szkoleń zawsze będziesz na bieżąco, wzbogacisz swoją wiedzę i będziesz pracować jeszcze wydajniej. Uczniowie zawodu, młodzi pracownicy, właściciele firm – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dowiedz się więcej

Serwis

Indywidualne doradztwo w firmie Brillux

Już od 1889 roku Brillux oferuje „..więcej niż farby“. Chcesz zareklamować swoją firmę? Potrzebujesz fachowej wskazówki na placu budowy lub szkolenia z zakresu obsługi agregatów? A może chciałbyś/-łabyś stworzyć projekt kolorystyczny dla nowego obiektu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku wszelkich pytań, wątpliwości i problemów.

Dowiedz się więcej

Serwis

Logistyka

Logistyka

Usługa bezpłatnej dostawy Brillux

Dzięki własnej flocie transportowej dostarczamy nasze produkty szybko, bezpłatnie i bez minimalnej wartości zamówienia. Dojeżdżamy na każdy plac budowy, niezależnie od lokalizacji – na wieś, na obrzeża miasta czy do centrum. Dzięki Brillux możesz skupić się na swojej pracy i nie musisz się już martwić odbiorem zamówień.

Dowiedz się więcej

Nawigator Brillux

„Droga do sukcesu” to inicjatywa, która pokazuje w jaki sposób klienci Brillux mogą oszczędzać czas i pieniądze stosując zintegrowane systemowo produkty, dobierając odpowiednie narzędzia lub techniki aplikacji.

„Droga do sukcesu” jest całkowicie darmowa.

Zajrzyj tutaj: Przegląd systemów natryskowych – lub skontaktuj się ze swoim doradcą handlowym.

W ramach „Drogi do sukcesu” połączyliśmy asystentów cyfrowych bezpośrednio z naszymi pięcioma krokami do osiągnięcia sukcesu. Można też przejść bezpośrednio do asystentów tutaj!

Oczywiście, możesz również skorzystać z naszych usług jako klient gotówkowy. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z doradcą handlowym lub pracownikami w oddziale Brillux. Zastanawiasz się, gdzie jest najbliższy oddział? Zajrzyj tutaj.

Indywidualne doradztwo? Mamy to!

Tutaj znajdziesz najbliższy oddział, w którym uzyskasz fachowe doradztwo i pomoc.

Wyszukiwarka oddziałów

Wydajnie jak nigdy przedtem

Obszerny katalog produktów, interaktywne wizualizacje i konfiguratory dla różnych obszarów zastosowań.

Asystent produktowy Brillux