Przewiń w górę

Droga do sukcesu

Najwyższej jakości produkty i maksimum możliwości: Zarabiaj więcej, pracuj mniej z Drogą do sukcesu Brillux!

Dzięki systemowo zintegrowanym produktom Brillux możesz oszczędzać pieniądze i optymalizować swoją pracę, a wydajna technologia maszynowa zapewnia mniejsze zużycie materiału i szybszą realizację projektów. Wszystko to jest możliwe z Drogą do sukcesu Brillux! Codziennie stając przed nowymi wyzwaniami doskonale wiesz, że tylko optymalna wydajność na placu budowy zapewni rentowność Twojej firmie. Twoim celem jest więc ograniczenie nakładów pracy i kosztów materiałowych. Zadaniem Drogi do sukcesu jest oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na realizację nowych projektów budowlanych! W jaki sposób możesz przyspieszyć i usprawnić swoją pracę? Odkryj swoją drogę do sukcesu razem z Brillux!

5 kroków do sukcesu w 143 sekundy

Dowiedz się więcej o wydajnych technikach aplikacji i o produktach Brillux. W naszej ofercie znajdziesz także szkolenia, kompleksowe doradztwo i usługę bezpłatnej dostawy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w branży budowlanej: wszystkie te rozwiązania pomogą Ci zwiększyć wydajność i produktywność Twojej pracy. Zarabiaj więcej, pracuj mniej!

Cel: zwiększenie efektywności Twojej firmy

Droga do sukcesu to pięć kroków, które pozwolą Twojej firmie oszczędzać czas i pieniądze. Jako profesjonalista z branży budowlanej masz dostęp do wszystkich produktów i usług, które pozwolą Ci osiągnąć sukces. Zapoznaj się z naszymi pięcioma filarami sukcesu i rozpocznij swoją przygodę z firmą Brillux. Mamy to!

Produkty

Produkty

Systemowo zintegrowane produkty – maksymalna wydajność na placu budowy

Wysokie właściwości kryjące naszych produktów pozwalają zaoszczędzić czas podczas realizacji zleceń. Dzięki zoptymalizowanemu systemowi montażu izolacji termicznej możesz pracować szybkiej i precyzyjniej niż kiedykolwiek. Właściwy dobór produktów ma kluczowe znaczenie dla maksymalnej wydajności na placu budowy. Firma Brillux oferuje zintegrowane systemowo materiały do różnego rodzaju zastosowań. Wynik: większe bezpieczeństwo, maksymalna wydajność i wysoki poziom zadowolenia klienta.

Znajdź wydajne produkty!

Aplikacja

Wydajniejsza praca z nowymi technikami aplikacji

Aplikacja ręczna daje doskonałe rezultaty. Jednak to dzięki nowoczesnej technologii maszynowej możesz pracować znacznie wydajniej. Agregaty natryskowe do obiektów każdej wielkości, nasza technika silosowa i pojemne opakowania przyspieszają i ułatwiają pracę na budowie. Zwiększa to również motywację pracowników. W dłuższej perspektywie, polegając na odpowiedniej technologii zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Sprawdź ofertę narzędzi!

Serwis

Wiedza

Wiedza

Nowe możliwości na wyciągnięcie ręki

Wiedza to podstawa udanego projektu i klucz do zwiększania wydajności w pracy. W Brillux możesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe dzięki bogatej ofercie szkoleniowej i edukacyjnej. Skorzystaj z możliwości doskonalenia, od praktycznych szkoleń po cyfrowe seminaria online w Świecie Nauki Brillux. Branża budowlana stale się rozwija, dlatego bądź na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami.

Więcej o szkoleniach!

Serwis

Oferta wykraczająca poza standardy

Dobrze jest mieć u boku partnera, który wspiera Cię kompleksowym serwisem. Nasze wsparcie marketingowe jest spersonalizowane i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Profesjonalne doradztwo z zakresu projektowania kolorystycznego pozwala dokładnie zwizualizować Twoje pomysły. Nasi doradcy terenowi wspierają Cię bezpośrednio na placu budowy. Twoja korzyść: Ty koncentrujesz się na swojej pracy, a my zajmiemy się resztą. Usługi serwisowe Brillux pozwalają zwiększać Twoją wydajność.

Sprawdź, co oferujemy!

Serwis

Logistyka

Logistyka

Usługa bezpłatnej dostawy prosto na plac budowy

Logistyka Brillux: Szybko, bezpłatnie, bez minimalnej wartości zamówienia i zawsze na czas. Dojeżdżamy na każdy plac budowy, niezależnie od lokalizacji – na wieś, na obrzeża miasta czy do centrum. Jest to możliwe dzięki rozbudowanej sieci oddziałów Brillux i własnej flocie transportowej z wykwalifikowaną kadrą kierowców. Pracuj wydajniej i zaoszczędź czas dzięki naszym usługom transportowym.

Dowiedz się więcej!

Rozwiąż test efektywności

Rozwiąż test efektywności

Jak przyspieszyć i usprawnić pracę? Dzięki naszemu testowi efektywności dowiesz się tego w ciągu kilku minut.

Indywidualne doradztwo? Mamy to!

Tutaj znajdziesz najbliższy oddział, w którym uzyskasz fachowe doradztwo i pomoc.

Wyszukiwarka oddziałów

Wydajnie jak nigdy przedtem

Obszerny katalog produktów, interaktywne wizualizacje i konfiguratory dla różnych obszarów zastosowań.

Asystent produktowy Brillux