Przewiń w górę

Kariera w Brillux

"..więcej niż farby" to dla nas coś więcej niż tylko obietnica dla klientów – zasada ta dotyczy również naszych pracowników. Jako firma rodzinna w rękach czwartego pokolenia przykładamy wagę do płaskich hierarchii, krótkich procesów decyzyjnych oraz połączenia tradycji i nowoczesności. Firma Brillux nie bez przyczyny jest wiodącym bezpośrednim dostawcą kompletnego asortymentu farb i lakierów. Nasza dopracowana idea świadczenia najwyższej jakości usług przy jednoczesnym skupieniu się na ludzkich potrzebach jest podstawą filozofii naszej firmy.

Praca w Brillux to:

  • Nauka na przyszłość: rozwój zawodowy naszych pracowników jest dla nas niezwykle ważny. Ich wiedza i doświadczenie to nasz najcenniejszy kapitał.
  • Bezpieczna przyszłość: różne możliwości świadczeń emerytalnych i dodatkowych

Kariera w Brillux

Podanie o pracę w Brillux

Procedura aplikacyjna

Chcą Państwo złożyć podanie o pracę w Brillux? Na ogłoszenie lub z własnej inicjatywy? Zapraszamy do składania podań pocztą elektroniczną (plik PDF) lub pisemnie. Otrzymanie podania o pracę bezzwłocznie potwierdzimy w wiadomości e-mail.

Najpierw dokumenty zostają poddane ocenie przez dział kadr oraz kierownictwo sprzedaży lub kierownictwo odpowiedniego działu specjalistycznego.

Aplikanci z odpowiednimi kwalifikacjami otrzymują zaproszenie na rozmowę w oddziale Brillux w danym regionie. Zyskali Państwo naszą aprobatę? W takim przypadku może zostać przeprowadzona druga rozmowa kwalifikacyjna, najprawdopodobniej w centrali firmy w Münster.

Z uwagi na obecną sytuację zapraszamy wykwalifikowanych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się za pomocą wideokonferencji. Szczegóły otrzymają Państwo podczas procesu aplikacyjnego.

Następnie przedstawiamy Państwu naszą propozycję umowy o pracę, a Państwo oczywiście mogą zadecydować, czy chcą ją przyjąć.

Doskonalenie zawodowe

Akademia Brillux oferuje szeroki zakres praktycznych i różnorodnych możliwości szkoleniowych dla pracowników ze wszystkich działów przedsiębiorstwa.

..więcej

O firmie

Firma Brillux to przedsiębiorstwo rodzinne w rękach czwartego pokolenia, które oferuje pracownikom ..więcej niż farby.

..więcej