Przewiń w górę

Brillux dla rzemiosła drzewnego

Doskonałe wykończenie projektów drewnianych z niezawodnym partnerem u boku. Postaw na Brillux podczas powlekania elementów drewnianych. Wiaty garażowe, okładziny elewacyjne lub widoczne belkowanie: gdy potrzebna jest ochrona, pielęgnacja lub specjalny kolor, firma Brillux jest idealnym partnerem dla firm z branży stolarskiej i dekarskiej. Oferujemy systemowe produkty i kompleksowy pakiet usług.

Dlaczego Brillux?

Niezawodny partner dla rzemiosła drzewnego

Firma Brillux jest wiodącym na rynku bezpośrednim dostawcą kompletnego asortymentu farb i lakierów. Wspieramy naszych klientów naszym ponad 130-letnim doświadczeniem i wyjątkowym know-how. Nasi klienci cenią w nas:

 • bezkompromisową jakość
 • perfekcyjnie dostosowane do siebie systemy
 • niezawodny serwis
 • przywiązanie klientów dzięki gęstej sieci oddziałów i stałym osobom kontaktowym
 • wydajną logistykę

Dowiedz się o nas więcej.

Profesjonalne powłoki do drewna

Lignodur – marka dla profesjonalistów

Lubisz przejrzystość? To doskonale, ponieważ wszystkie powłoki do drewna mają w firmie Brillux wspólną nazwę: Lignodur. Bogate portfolio o przekonujących właściwościach:

 • na bazie wody lub rozpuszczalnika
 • matowe, jedwabiście matowe lub z jedwabistym połyskiem
 • lazurujące, kryjące lub olejowe
 • do elementów zachowujący wymiary, częściowo zachowujących wymiary lub niezachowujących wymiarów
 • do stosowania na zewnątrz również w wersji Protect (ze środkiem chroniącym przed glonami i grzybami) 
 • szeroki wybór wielkości opakowań i kolorów

Dowiedz się więcej o asortymencie Lignodur.

 

Produkty podkreślające wartość drewna

Dzięki produktom Lignodur można zapewnić swoim drewnianym elementom jak najdłuższy okres użytkowania. Oprócz lazur, farb do drewna i impregnatów można znaleźć u nas także oleje do drewna. Oferta Brillux zawiera odpowiednią powłokę dla każdego rodzaju projektu.

Nasza oferta usług

Wydajniejsza praca na budowie dzięki serwisowi Brillux

W ramach realizacji projektów firma Brillux wspiera profesjonalistów zgodnie z zapotrzebowaniem, wyznaczając nowe standardy w branży rzemieślniczej.

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki ponad 12.000 artykułom otrzymasz wysokiej jakości i precyzyjnie dopasowane artykuły, systemowe rozwiązania, pasujące narzędzia i materiały eksploatacyjne. Nasz kompletny asortyment ułatwia pracę. Dobierz również odpowiednie narzędzia.

Profesjonalne doradztwo

Kompetentną pomoc zapewnią doradcy handlowi oraz osoby kontaktowe w naszych ponad 190 oddziałach. Jesteśmy do dyspozycji – telefonicznie, na miejscu w oddziale lub na Twoim miejscu budowy.

Bezpłatne dostawy niezależnie od lokalizacji

Ty zamawiasz, my dostarczamy – w dodatku bezpłatnie i bez minimalnej wartości zamówienia.  Po złożeniu zamówienia Brillux dostarcza produkty na miejsce budowy niezależnie od lokalizacji i często nawet tego samego dnia.

System mieszania kolorów – szybki i precyzyjny

Potrzebny jest nietypowy kolor? Dla nas to nie problem! Jest to możliwe dzięki wydajnej technologii maszynowej, innowacyjnemu oprogramowaniu, wysokiej jakości pigmentom oraz asortymentowi obejmującemu ponad 110 najwyższej jakości produktów z możliwością barwienia.

Wydajniejsza praca na budowie dzięki serwisowi Brillux