Przewiń w górę

Wiemy, co jest najważniejsze!

Oprócz wydajnych produktów i innowacji to również nasza szeroka oferta usług gwarantuje Państwu prawdziwą wartość dodaną. Najlepszym przykładem są tutaj usługi obiektowe Brillux, czyli kompleksowa koncepcja optymalnie skrojona na Państwa indywidualne potrzeby i wspierająca Państwa w skutecznym planowaniu i praktycznej realizacji projektów.

Administratorzy nieruchomości

Jako doradcy, pośrednicy i koordynatorzy towarzyszą Państwo właścicielom nieruchomości i klientom nie tylko w kwestiach handlowych – stawiają Państwo również czoła różnorodnym detalom z zakresu przystosowania obiektów dla osób niepełnosprawnych, izolacji elewacyjnych, remontów i projektowania. Zapraszamy do sprawdzenia,jak możemy Państwu pomóc.

Historie sukcesu

Z wykorzystaniemusług obiektowych Brilluxmożna z powodzeniem realizować istotne projekty: remonty i modernizacje mieszkań pod kątem energetycznym, gwarantujące z jednej strony oszczędności i ekologię, a z drugiej strony stanowiące decydujący wkład w zachowanie i zwiększenie wartości nieruchomości, a tym samym w Państwa sukcesy. Do historii sukcesu

Usługi

Koncepcje kolorów w 3D

DieStudiach Kolorów Brilluxzajmą się projektowaniem kolorystycznym wspólnie z Państwem. W dziewięciu Studiach Kolorów znajdą Państwo kompetentnych projektantów zajmujących się tworzeniem koncepcji i planów kolorystycznych dla obiektów każdej wielkości: od historycznych i nowoczesnych budynków w kontekście regionalnym, przez wymagające aranżacje wnętrz po kompleksowe projekty korporacyjne. Najnowocześniejsze oprogramowanie CAD i narzędzia prezentacyjne ułatwią Państwu profesjonalne obrazowanie projektów w rozmowach z klientami. 

Izolacje opłacają się

Stowarzyszenie „Qualitätsgedämmt e.V.” (Wysokiej Jakości Izolacje Termiczne) przedstawia zalety izolacji termicznych i udziela szczegółowych…

..więcej

Kreator Kolorów

Zapraszamy do błyskawicznego tworzenia harmonijnych koncepcji kolorystycznych z wykorzystaniem szablonów lub własnych zdjęć.

..więcej