Przewiń w górę

Czekamy na Państwa! Godziny otwarcia i kontakt

Nasze oddziały są do Państwa dyspozycji zgodnie z obowiązującymi godzinami otwarcia. Ponieważ nadal chcemy wnosić swój wkład w ochronę osób z grupy wysokiego ryzyka, a także naszych klientów i pracowników, wchodząc do naszego oddziału prosimy o przestrzeganie następujących wskazówek:

  • Zawsze należy zachowywać zalecany odstęp minimalny.
  • Do oddziału prosimy wchodzić wyłącznie oznakowanym wejściem.
  • Należy używać środka dezynfekującego udostępnionego przy wejściu i nosić maseczkę ochronną. Jeśli nie mają Państwo własnej maseczki ochronnej, mogą Państwo otrzymać ją od nas.
  • Prosimy o zrozumienie, że korzystanie z naszych kącików kawowych nie jest możliwe do odwołania.


Nasi pracownicy przestrzegają oczywiście wszystkich niezbędnych środków higieny i ochrony, a ponadto dbają o to, aby w naszych pomieszczeniach znajdowała się wyłącznie dopuszczalna liczba osób.

Nasza sprawdzona usługa dostaw pozostaje do Państwa dyspozycji. Nasi doradcy handlowi i techniczni są dostępni pod znanymi danymi kontaktowymi. Po uzgodnieniu terminu chętnie udzielą Państwu pomocy na miejscu.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w duchu naszej dotychczasowej współpracy partnerskiej. W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi oddziałami lub doradcami handlowymi.

Brillux Szczecin

Brillux Gdańsk

Brillux Łódź

Brillux Poznań

Brillux Wrocław

Brillux Warszawa

Brillux Katowice