Przewiń w górę

Promocja produktów elewacyjnych od 1 września do 31 października 2021 Premium z premią

Codziennie dają Państwo z siebie wszystko. Wykonują najwyższej jakości prace na zewnątrz. Korzystają z profesjonalnych produktów, które zachwycają Państwa i Państwa klientów przez długi czas. Zasługują Państwo na uznanie i nagrodę: Zapraszamy do skorzystania z promocji produktów elewacyjnych 2021 w okresie od 1 września do 31 października 2021 r. i zbierania punktów promocyjnych przez zakup doskonałych produktów!

Za każde 10 PLN netto wydane na artykuły z aktualnego asortymentu promocyjnego otrzymują Państwo jeden punkt. Po zakończeniu promocji można wymienić zebrane punkty na wybrane nagrody rzeczowe i kupony. Zachęcamy do sprawienia sobie prezentu!

Zapraszamy do poznania naszej różnorodnej oferty obejmującej sprawdzone farby elewacyjne, lakiery, powłoki ochronne i narzędzia – nie zapomnieliśmy o niczym! Promocja obejmuje także nowości Brillux, takie jak innowacyjne powłoki do drewna. Gwarantujemy Państwu wiele korzyści!

Nowości do drewna

Aranżacja w połączeniu z trwałością. Precyzyjnie.

Drewno ma nieskończenie wiele twarzy i wymaga indywidualnej pielęgnacji. Tutaj znaczenie mają różne aspekty: warunki atmosferyczne, trwałość wymiarów, preferencje w zakresie wzornictwa i wiele więcej. Powłoki do drewna firmy Brillux zapewniają profesjonalne rozwiązania w każdej sytuacji. Łączą w sobie ogromną swobodę projektowania z najlepszymi właściwościami produktowymi i doskonałą ochroną.

Od wiosny tego roku w asortymencie powłok do drewna mamy aż trzy nowe produkty. TopGuard 280 to innowacyjna, lazura Premium na bazie wody, o wysokiej stabilności kolorów i odporności na warunki atmosferyczne. Ta hybrydowa lazura z substancjami wiążącymi na bazie żywicy alkidowej i akrylanu zachwyca długim czasem otwarcia i doskonale wydobywa kolorystykę podłoża drewnianego. Ekologiczna lazura do drewna Grenodecor 236 o łagodnym zapachu i matowym stopniu połysku jest przeznaczona do tworzenia powłok dekoracyjnych na drewnie o naturalnym wyglądzie. Oba nowe produkty zostały opracowane z myślą o stosowaniu wewnątrz i na zewnątrz. SolvoGuard 885 uzupełnia trio powłok do drewna: odporna na warunki atmosferyczne, zachowująca strukturę powłoka, wyposażona w substancje ochronne to doskonały wybór do tworzenia powłok renowacyjnych na drewnie o nierównomiernym działaniu czynników atmosferycznych. Zachęcamy do sprawdzenia – to się opłaca!

Weißes Bauernhaus mit Holzelementen
Rotes Einfamilienhaus aus Holz
Frisch gestrichener grüner Holzzaun
Architektenhaus mit moderner Holzfassade
Innenraum mit moderner Holzvertäfelung

Nagrody

Korzyści i różnorodność – nagrody 2021

W szczególności w tym roku warto zadbać o atrakcje dnia codziennego. Zapraszamy do wymieniania swoich punktów promocyjnych w ramach promocji produktów elewacyjnych 2021 na to, co przyniesie Państwu wiele radości i korzyści.

Do zdobycia jest wiele wartościowych nagród rzeczowych i uniwersalne kupony do renomowanych sklepów. Kupony na indywidualne materiały reklamowe ułatwią Państwu podjęcie jeszcze bardziej aktywnej działalności marketingowej.

Zachęcamy do zbierania punktów i zgarniania nagród!

Kupony na spersonalizowane materiały reklamowe

Kupony na spersonalizowane materiały reklamowe

Skuteczna reklama – jeszcze taniej! Ten kupon gwarantuje zniżkę 200 lub 400 PLN na cały asortyment materiałów reklamowych.

Materiały reklamowe

Kubb Wikingerschach
WMF-Kochfeld
Teufel Bluetooth-Box
WMF-Mixer
Smoker
Apple Watch
200/400 punktów

Kupon uniwersalny

320 punktów

Gra Kubb w wersji turniejowej, drewno kauczukowe

360 punktów

Płyta indukcyjna WMF KULT X

380 punktów

Longboard Schildkröt 41" "CoolChimp"

400 punktów

Blender WMF Kult X

600 punktów

Głośnik Bluetooth Teufel ROCKSTER GO

760 punktów

Składany wózek pinolino "Paxi Style" z hamulcem, w kolorze granatowym nakrapianym

1680 punktów

Wędzarnia Rösle Smoker No. 1 F50-S czarny (Ø 50 cm)

2100 punktów

Apple Watch Series 6

2450 punktów

Apple AirPods Max

5600 punktów

Apple MacBook Air

Artykuły w promocji

Wersja Protect