Przewiń w górę

Promocja produktów elewacyjnych od 1 września do 31 października 2020. Nadchodzi sezon promocyjny!

Tegoroczna promocja produktów elewacyjnych zapewni dodatkowe korzyści we wrześniu i październiku, czyli w sezonie prac elewacyjnych. Jak zwykle w ofercie znajdą się najpopularniejsze produkty z naszego bogatego asortymentu i jak zwykle ich zakup jest wiąże się z dodatkowymi korzyściami wynikającymi z możliwości zbierania punktów: na każde 10 PLN przeznaczone na zakup produktów promocyjnych w okresie promocji przypada jeden punkt premii. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody. 

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości. W tegorocznej ofercie promocyjnej można znaleźć farby elewacyjne, lakiery i lazury, tynki i narzędzia, a dodatkowo produkty z nowego systemu powłok balkonowych firmy Brillux. Do zdobycia jest również więcej nagród. Zapraszamy do korzystania z kuponów uniwersalnych, za pomocą których można wybrać nagrodę spośród produktów różnych firm lub do inwestowania zebranych punktów w przyszłość swojego przedsiębiorstwa. Jest to możliwe za pomocą kuponów na indywidualne materiały reklamowe.

Farby elewacyjne

Trzy systemy

Mineralne, wiązane organiczne lub silikonowe: zapraszamy do wyszukania w asortymencie promocyjnym Brillux wydajnej dyspersji elewacyjnej, odpowiedniej dla danego projektu – z dodatkiem Protect zapobiegającym rozwojowi pleśni i grzybów lub bez.

Lakiery i lazury

Odpowiedni produkt dla każdej powierzchni

Ościeżnice drzwiowe i okienne, balustrady metalowe, elewacje drewniane i wszystkie elementy, które narażone są na działanie warunków atmosferycznych, wymagają dobrze dobranej, trwałej powłoki umożliwiającej łatwą aplikację i doskonałe wykończenie. Można je znaleźć w asortymencie promocyjnym Brillux, również w wersji Protect!

Tynki

Doskonała podstawa

Silikat, silikon lub żywica syntetyczna: niezależnie od tego, w jaki sposób elewacja ma zostać poddana strukturyzacji i ochronie – asortyment promocyjny Brillux zawiera odpowiednie tynki jakości Premium. Dostępne w każdym kolorze. Z dodatkiem Protect lub bez.

System balkonowy

Niezawodny i różnorodny

Niezawodność aplikacji i możliwość zastosowania różnorodnych aranżacji są podstawą nowego systemu powłok balkonowych firmy Brillux. System ten umożliwia układ powłok gwarantujący uszczelnienie zgodnie z ETAG 005 – bez wkładki z włókniny. Dostępny teraz w ramach promocji punktowej!

Narzędzia

Pomocne w każdej sytuacji

Sprawny przebieg prac na placu budowy jest zależny od narzędzi, maszyn i sprzętów pomocniczych, które muszą być tak profesjonalne, jak sam zespół pracowników. Zapraszamy do zakupu potrzebnych narzędzi na sezon prac elewacyjnych 2020 z wykorzystaniem produktów promocyjnych Brillux!

Atrakcyjne nagrody

Korzyści dla Państwa firmy – Kupony promocyjne 2020

Atrakcyjne nagrody rzeczowe, inwestycje w szkolenia lub reklamę? W ramach promocji produktów elewacyjnych 2020 można zadecydować, w jaki sposób najlepiej zainwestować swoje punkty. Z wykorzystaniem kuponów uniwersalnych, kuponów do sklepu z materiałami reklamowymi Brillux można znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Życzymy udanej zabawy podczas zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody! 

 

 

Kupon uniwersalny

Z wykorzystaniem kuponów uniwersalnych BestChoice (200 PLN lub 400 PLN) można samodzielnie wybrać nagrodę rzeczową. Kupon uniwersalny BestChoice można zamienić na oryginalne kupony do różnych sklepów.

Kupony na indywidualne materiały reklamowe

Te kupony przyczyniają się do sukcesów Państwa firmy. Po raz pierwszy w ramach promocji produktów elewacyjnych firmy Brillux 2020 można wymieniać swoje punkty na zniżki (200 PLN lub 400 PLN na jeden kupon) na cały asortyment produktów w sklepie z materiałami reklamowymi Brillux. W ten sposób – punkt po punkcie – można zwiększyć swoją rozpoznawalność, wzmocnić kontakty z klientami i interesantami oraz szanse na wymarzone zlecenia. A wszystko za pomocą różnych środków reklamy. Cztery z nich przedstawiamy na kolejnych stronach. Zachęcamy do wybrania rozwiązania, które najlepiej będzie pasować do obranej koncepcji reklamowej. Po wybraniu materiałów reklamowych można je zamówić bezpośrednio u swojego Doradcy Handlowego.

Atrakcyjne rozwiązanie: reklama wielkopowierzchniowa

Duże powierzchnie reklamowe bez dodatkowych kosztów? Są dostępne podczas wszystkich prac elewacyjnych! Zachęcamy do skorzystania z okazji i zaprezentowania swojej firmy – niedrogo, ale z ogromną siłą. W sklepie z materiałami reklamowymi Brillux można znaleźć plandeki na rusztowania w wielu formatach i z różnymi motywami.

Godne uwagi: reklama na placu budowy

Każdy plac budowy stanowi obrazowy przykład oferowanych usług i punkt kontaktu z nowymi klientami! Zachęcamy do zaprezentowania się sąsiadom i nawiązywania nowych kontaktów.  Swoją reklamę na placu budowy można uzupełnić także o środki reklamy takie jak wywieszki na drzwi lub tabliczki „świeżo malowane” dostępne w sklepie. Do wyboru jest wiele różnych motywów!

Skuteczność: artykuły reklamowe

Państwo opuszczą wyremontowane pomieszczenia. Ale calówka, długopis, notes zostaną. Dzięki praktycznym artykułom reklamowym ze sklepu Brillux pozostaną Państwo w pamięci klienta długo po zakończeniu prac – to doskonałe warunki na otrzymanie kolejnego zlecenia! Zachęcamy do wyszukania w asortymencie materiałów reklamowych Brillux drobiazgu pasującego do danej grupy docelowej i oferty usług.

Profesjonalizm: prezentacja firmy

Atrakcyjny wizerunek firmy potwierdza wysoką jakość usług! Profesjonalna prezentacja firmy pozwala wywrzeć dobre wrażenie na klientach i pomyślnie sprzedawać swoje usługi w korzystnej cenie. Teczki ofertowe, koperty lub wizytówki, pocztówki lub naklejki firmowe: wszystkie artykuły prezentacyjne są dostępne w sklepie z materiałowymi Brillux. Oczywiście w wielu różnych wersjach. Prosto, szybko i z zachowaniem najwyższej jakości.