Przewiń w górę

Usługi wzornictwa Kolory i więcej – oryginały

Oryginał jest czasem po prostu niezbędny! Zarówno w przypadku optymalnej oceny koloru, jak i wykonania modeli lub projektów: posiadanie wielkopowierzchniowego wzoru koloru lub struktury niesie ze sobą ogromne zalety. Dlatego też naszym klientom, architektom i projektantom udostępniamy 1541 oryginalnych wzorów w formacie A4 i DL. Lazury do drewna są dostępne jako wzory na prawdziwym drewnie.

Zamów wzór

Zapraszamy do zamówienia wzoru koloru lub lazury do drewna za pośrednictwem poczty elektronicznej. Uwaga: Wzory wykładzin podłogowych (podłoga ozdobna, Modultex oraz włóknina igłowana Feinwerk) można zamawiać bezpośrednio w oddziałach.

Wzory kolorów

Wzory kolorów

Karty wzorów wszystkich kolorów Scala, włącznie ze wszystkimi kolorami metalicznymi, można zamawiać pojedynczo w formacie A4 lub DL. Cennik:

Wzór netto z VAT
DIN A4 3,87 PLN 4,76 PLN
DL 1,55 PLN 1,90 PLN

Koszty wysyłki wzoru koloru wynoszą 7,93 PLN (6,45 PLN plus VAT). Prosimy zapoznać się z naszymi OWH oraz pouczeniem o odstąpieniu od umowy.

Wzory wykładzin podłogowych

Wzory wykładzin podłogowych

Kolekcja wykładzin podłogowych MyHome & Business XXII obejmuje łącznie 40 wzorów w jakości Classic 30 oraz Premium 55.

Wzór netto z VAT
Designboden (2-3 deski) 25,46 PLN 31,31 PLN

Wskazówka: Wzory wykładzin podłogowych można zamawiać bezpośrednio w swoim oddziale. Nie są naliczane dodatkowe koszty wysyłki. Prosimy zapoznać się z naszymi warunkami dostawy i płatności oraz pouczeniem o odstąpieniu od umowy.