Przewiń w górę

Nauka to przyszłość Oferta doskonalenia zawodowego w firmie Brillux

Akademia Brillux jest podstawą naszej filozofii "Nauka to przyszłość". Niezależnie od tego, czy są to seminaria, programy wsparcia i podnoszenia kwalifikacji, kursy grupowe czy też kształcenie cyfrowe poprzez "Świat nauki Brillux" - dzięki naszym kompleksowym programom szkoleniowym wspieramy i promujemy rozwój zawodowy naszych pracowników.

Ponadto kampus firmy stwarza idealne warunki do efektywnej nauki, dostosowanej do indywidualnych potrzeb, zorientowanej na praktykę i opartej na doświadczeniu. 

Program szkoleń

W myśl hasła "Nauka to przyszłość” wszyscy nasi pracownicy korzystają z bogatej i zróżnicowanej oferty. Celem naszych szkoleń jest rozwój umiejętności osobistych, społecznych i zawodowych.

Zajęcia odbywają się w Kampusie Brillux w Münster – w specjalnie do tego przeznaczonym środowisku z nowoczesnymi miejscami do ćwiczeń, gdzie pracownicy mogą dowiedzieć się wszystkiego o naszych produktach.  

Program szkoleń online

Oprócz klasycznych szkoleń stacjonarnych, nasi pracownicy mają możliwość uczestniczenia w kursach, warsztatach i seminariach online.

Forma nauki zdalnej pozwala nam w elastyczny i szybki sposób opracowywać nowe zagadnienia i szkolić z nich naszych pracowników. 

Szkolenie nowych pracowników

Proces wdrażania nowych pracowników ma dla nas fundamentalne znaczenie, ponieważ chcemy ułatwić im zadomowienie się w firmie oraz przekazać im naszą filozofię. Program szkoleń trwa kilka tygodni, podczas których przekazywana jest wiedza na temat wszystkich istotnych zagadnień i działań.

Oprócz szkoleń z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i sprzedaży, pracownicy uczestniczą w praktycznych zajęciach, na których mają możliwość testowania naszych produktów.

Szkolenia dla uczniów zawodu

Kształcenie zawodowe w firmie Brillux obejmuje kilkutygodniowy pobyt w Münster. Każdego roku jeden tydzień poświęcony jest na zapoznanie naszych praktykantów i stażystów z tematyką zarządzania przedsiębiorstwem i sprzedaży.

Integralną częścią programu stanowi także szkolenie praktyczne z zastosowania produktów.

Cyfrowy Świat nauki Brillux

Dzięki "Światu nauki Brillux" nasi pracownicy mogą korzystać z naszej z szerokiej oferty szkoleń cyfrowych w dowolnym miejscu i czasie. W naszych kursach online przekazujemy praktyczną wiedzę, wyjaśniamy skomplikowane zagadnienia w prosty sposób i wspieramy proces uczenia się poprzez zabawę i elementy interaktywne.

Ponadto użytkownicy mają dostęp do różnych filmów instruktażowych, które w większości są produkowane w naszym własnym studiu nagrań. 

Kampus Brillux

Nauka, spotkania z kolegami, nawiązywanie nowych znajomości, pogłębianie wiedzy i doskonalenie technicznych umiejętności - wszystko to w jednym miejscu - w Kampusie Brillux w Münster.

Kampus jest centralnym punktem działalności szkoleniowej firmy Brillux i oprócz licznych pomieszczeń do ćwiczeń praktycznych i sal szkoleniowych obejmuje również hotel firmowy "B-Wohnen". Hotel posiada 60 pokoi, strefy wypoczynku i sale konferencyjne, dzięki czemu oferuje wszystkim gościom najlepsze warunki do nauki. Tutaj można uczyć się i doskonalić swoje umiejętności w miłej i rodzinnej atmosferze.

Hörsaal
Seminarraum
B-Wohnen Sitzbereich
B-Wohnen Zimmer
B-Wohnen Gemeinschaftsbereich