Przewiń w górę

Praktyki studenckie i staż Zapraszamy do obrania własnej drogi

Firma Brillux jest producentem i wiodącym bezpośrednim dostawcą pełnego asortymentu farb i lakierów. Jesteśmy niezawodnym partnerem firm z branży rzemieślniczej, handlowej, przemysłowej i projektowej. Gwarantem pomyślnej współpracy jest ponad 2500 pracowników w ponad 180 oddziałach i 4 zakładach produkcyjnych, którzy codziennie z wielkim zaangażowaniem kontynuują historię sukcesów firmy. Główna siedziba naszego rodzinnego przedsiębiorstwa znajduje się w Münster w Westfalii. Podstawą naszych sukcesów jest jakość usług i produktów, a także ich innowacyjność oraz niezawodność. Takie środowisko stwarza naszym pracownikom doskonałe warunki do rozwoju.

Ukończyli Państwo kształcenie zawodowe lub szkołę wyższą, a być może zebrali już Państwo pierwsze doświadczenia w życiu zawodowym? Brillux oferuje skrojone na miarę możliwości rozpoczęcia pracy – w dziale sprzedaży lub doradztwa technicznego.

Osoba kontaktowa

Piotr Łapko

  +48 91 88157-12

  +48 91 88157-15

  p.lapko@brillux.pl

Praktyki studenckie w Dziale Sprzedaży

Umiejętności rzemieślnicze przydatne w przyszłym życiu zawodowym: praktyki studenckie w Dziale Sprzedaży

Zapraszamy do wykorzystania teoretycznej wiedzy zdobytej na studiach w praktyce: w ramach praktyk zorientowanych na dystrybucję można poznać różnorodne i interesujące zadania związane z dystrybucją towarów w oddziałach firmy Brillux.

W ramach praktyk uczestnicy zdobędą umiejętności w zakresie:

 • przyjmowania i wydawania towaru
 • prezentacji towaru
 • magazynowania i logistyki
 • realizacji zleceń
 • obsługi systemu barwienia
 • bezpośredniego i telefonicznego doradztwa klientom

Praktykantom wykazującym duże zaangażowanie i posiadającym dobrą znajomość języka niemieckiego oferujemy również praktyki w Niemczech.

Podanie o pracę

Zachęcamy do zwrócenia na siebie uwagi

Skoro zdecydowali się Państwo rozpocząć kształcenie zawodowe i wybrali firmę Brillux jako zakład kształcenia, muszą Państwo teraz zwrócić na siebie uwagę w swoim podaniu o pracę. "Oceny szkolne to nie wszystko" – zapraszamy do przekonania nas swoim zaangażowaniem, gotowością do działania i tworzenia przyszłości wspólnie z Brillux. Podanie o pracę powinno zawierać następujące dokumenty:

 • osobisty list motywacyjny
 • CV w formie tabelarycznej
 • ostatnie dwa świadectwa szkolne
 • ew. inną dokumentację działalności
 • Zdjęcie stanowi dopełnienie profesjonalnego podania o pracę.

 

Pierwsze wrażenie jest decydujące – ostatnie pozostaje w pamięci

Wybór naszych przyszłych uczniów rozpoczynamy zawsze latem poprzedzającego roku, czyli ok. rok przed rozpoczęciem kształcenia zawodowego. Zainteresowane osoby zapraszamy do składania podań pocztą elektroniczną lub listownie. W razie pytań prosimy o kontakt z panem Piotrem Łapko, nr. tel. +48 604 454050. Serdecznie zapraszamy!

O firmie

O firmie

Firma Brillux to przedsiębiorstwo rodzinne w rękach czwartego pokolenia, które oferuje pracownikom ..więcej niż farby.

..więcej