Przewiń w górę

Osobiste wsparcie i wydajna logistyka budowlana

Brillux: dodatkowe usługi zapewniające powodzenie projektów

Realizacja udanych projektów to nie tylko perfekcyjne wykończenie powierzchni. Istotna jest również wysoka jakość produktów oraz skuteczna i godna zaufania obsługa. Dzięki wyjątkowemu kompleksowemu pakietowi usług firma Brillux zapewnia wsparcie na wszystkich etapach projektu. Od przemyślanej koncepcji i planowania po wykonanie z najwyższą starannością – wspieramy profesjonalistów zawsze i wszędzie!
W trosce o klienta, zapewniamy różnorodność usług, które pozwalają Twojej firmie pracować jeszcze efektywniej.
Nasi wykwalifikowani doradcy handlowi i techniczni pomagają osobiście rozwiązywać wszystkie indywidualne problemy.
W połączeniu z naszą sprawdzoną logistyką budowlaną gwarantujemy, że Twoja codzienna praca będzie przebiegać sprawniej i skuteczniej. Brillux to synonim zaufania i partnerskiej współpracy, a także oszczędności na placu budowy.
Bez względu na to, czy jest to dom jednorodzinny czy duży obiekt, Brillux zapewnia niezawodność w każdej sytuacji.

WSPARCIE DLA KAŻDEGO WYZWANIA

Brillux wspiera – indywidualnie i osobiście

Niektóre projekty są bardziej wymagające niż inne. Czasem potrzeba szybkiej oceny sytuacji, innym razem wymaga to bardziej złożonej koncepcji. Zawsze służymy pomocą w obliczu indywidualnych potrzeb. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie dzielimy się naszą wiedzą branżową. Naszym priorytetem jest partnerka współpraca oraz osobiste wsparcie. Pomożemy Ci przy wyborze odpowiedniego produktu oraz jego aplikacji. Możemy zaoferować Ci także indywidualne koncepcje kolorystyczne dla Twojego projektu oraz szkolenia specjalistyczne, które pomogą Ci się rozwijać. Jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebujesz: na placu budowy, w swojej firmie lub w najbliższym oddziale Brillux. Telefonicznie lub online, jesteśmy dostępni za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji.

Partnerska współpraca kluczem do sukcesu

Stres w pracy, trudny projekt budowlany: czasami wystarczy ktoś, kto po prostu wysłucha. Dlatego stawiamy na partnerską komunikację ze wszystkimi klientami: nasi doradcy handlowi chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Nie tylko udzielą fachowej porady dotyczącej projektu, ale przede wszystkim są osobami, którym można zaufać. Dzięki ponad 450 pracownikom działającym w terenie jesteśmy zawsze blisko klienta – od szybkich zamówień i nieskomplikowanych reklamacji po wsparcie biznesowe. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych porad technicznych, nasi doradcy techniczni wniosą jeszcze więcej fachowej wiedzy do Twojego projektu.

Centra kompetencji bezpośrednio w pobliżu

190 lokalizacji w całej Europie: oddziały naszej firmy można znaleźć również w swojej okolicy. To właśnie tam można odkryć cały świat Brillux. W przejrzysty sposób prezentujemy nasz kompletny asortyment – od pędzli po różne dyspersje i odpowiednie narzędzia. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne produkty. Ale to nie wszystko: nasze oddziały pełnią rolę centrów kompetencji, gdzie nasi pracownicy udzielają fachowych porad klientom. Organizujemy również kursy, warsztaty i szkolenia dotyczące efektywnej techniki malarskiej, otwierając nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy. W naszych praktycznych pomieszczeniach możesz wypróbować nowe produkty i techniki dekoracyjne. Z nami zawsze będziesz na bieżąco, jeżeli chodzi o nowe rozwiązania. A gdy potrzebujesz chwili wytchnienia, zapraszamy na kawę.

Znajdź oddział w swojej okolicy.

Efektywniejsza praca dzięki asystentom produktowym Brillux

Oferujemy optymalne doradztwo dla klientów, nawet bezpośrednio na placu budowy. Rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Wystarczy wziąć smartfon, zrobić zdjęcie obiektu i dzięki naszemu internetowemu Kreatorowi Wnętrz, zintegrowanej sztucznej inteligencji, można zaprojektować pomieszczenie za pomocą kilku kliknięć. Profesjonalne doradztwo dla klientów jeszcze nigdy nie było tak proste. Firma Brillux jest pionierem w zakresie cyfryzacji placu budowy. Za pomocą różnych narzędzi wspieramy Cię w doradzaniu klientom. Oprócz Kreatora Wnętrz oferujemy różne inne cyfrowe pomoce: narzędzia do obliczeń zużycia materiałów, konfigurator tapet, kalkulator izolacji obiektów i nie tylko – na smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Efektywniejsza praca dzięki asystentom produktowym Brillux.

 

WYJĄTKOWA LOGISTYKA BUDOWLANA BRILLUX

Stała wydajność na placu budowy

Na placu budowy wspieramy Cię naszymi produktami wysokiej jakości. Potrzebne materiały dostarczymy Ci jak najszybciej – niezależnie od lokalizacji. W ten sposób zapewniamy płynny przepływ pracy. Ty koncentrujesz się na swojej pracy, a my zajmiemy się resztą. Twoje korzyści:

  1. Oszczędność czasu i sprawna realizacja projektu.
  2. Dostawa "just-in-time" eliminuje problemy z magazynowaniem materiałów.
  3. Koniec z zalegającymi materiałami na placu budowy.
  4. Skuteczność i oszczędność podczas realizacji projektu.
  5. Dzięki naszej logistyce budowlanej pracujesz efektywniej.

Darmowa dostawa na plac budowy

Potrzebujesz puszki lakieru, wiadra farby lub nowego wałka? Nasza usługa dostawy jest zawsze całkowicie darmowa – bez limitu ilości zamówienia i opłat dodatkowych. Dzięki temu nasza oferta staje się atrakcyjna dla ogólnej rentowności Twojej firmy. Nie tylko cena towarów jest istotna, ale także inne koszty związane z realizacją projektu.

Problem z magazynowaniem to już przeszłość

Potrzebne materiały zawsze na miejscu: dzięki naszej bezpłatnej usłudze dostawy wyposażymy Twój plac budowy zgodnie z aktualnymi potrzebami. W ścisłej współpracy z nami, zawsze otrzymasz żądaną ilość produktów, niezależnie od lokalizacji. Bez różnicy czy potrzebna jest jedna paleta, czy tylko jedno opakowanie. To nieistotne – dostarczamy wszystko to, co jest aktualnie potrzebne. Na placu budowy możemy dostarczyć również częściowe dostawy, nawet kilka razy dziennie, po wcześniejszym uzgodnieniu. Dzięki temu, brak miejsca na magazynowanie materiałów nie stanowi już problemu.

Z dnia na dzień lub nawet jeszcze tego samego dnia

Dzięki bezpłatnej logistyce budowlanej firmy Brillux, Twój plac budowy będzie zawsze działał sprawnie. Szybsza usługa dostawy jest niemal niemożliwa! Składając zamówienie wcześnie rano, dostarczymy towar jeszcze tego samego dnia. A jeśli zamówisz po południu, produkt będzie dostarczony następnego dnia rano. Nawet w przypadku produktów barwionych lub powłok elewacyjnych, które są potrzebne natychmiast. Oferujemy maksymalną elastyczność w zakresie zaopatrzenia - nawet kilka dostaw dziennie, jeśli zachodzi taka potrzeba Aby proces był jeszcze szybszy, możesz składać zamówienia bez zbędnej biurokracji: przez telefon, WhatsApp, aplikację lub stronę internetową albo bezpośrednio u doradców handlowych.

Nasza logistyka budowlana nie zna przeszkód

Katowice, Gdańsk czy Szczecin? Niezależnie od tego, gdzie potrzebujesz naszych produktów, my dostarczymy je na miejsce – niezawodnie i szybko. Nasza gęsta sieć oddziałów obejmuje ponad 190 lokalizacji w całej Europie. Nasz zespół ds. dostaw nie zna żadnych przeszkód. Trudno dostępne place budowy w centrum miasta? Dla naszych kierowców to żaden problem. Idziemy o krok dalej: Twoje zamówienie dostarczymy Ci pod wskazany adres i wniesiemy je do budynku.

Zespół kierowców, którzy znają okolicę jak własną kieszeń

Każdy z naszych kierowców to doświadczony i zaangażowany pracownik, który doskonale wie, jak zapewnić Ci kompleksową obsługę dostawczą. Dzięki naszym kierowcom i flotom pojazdów możemy zagwarantować Ci szybką i sprawną realizację zamówienia. Ich doskonałe rozeznanie w okolicy to ogromny atut, który gwarantuje Ci bezpieczeństwo i pewność, że Twoje produkty dotrą na miejsce bez problemów. Nasze zespoły kierowców angażują się w realizację Państwa zamówienia i pomagają tam, gdzie mogą. Dlatego warto zaufać naszej niezawodnej logistyce budowlanej

Dowiedz się więcej o logistyce budowlanej Brillux.