Przewiń w górę

Wydarzenia

Oferujemy Państwu różne możliwości doskonalenia zawodowego w zakresie architektury i rzemiosła. W teorii i praktyce – Brillux oferuje ..więcej!

Wydarzenia z zakresu architektury

Architektura na żywo

Architektura i projektowanie nie są dziedzinami teoretycznymi – to bardzo praktyczne rzemiosło. Aby w pełni uwzględnić ten aspekt, udamy się tam, gdzie jest on doskonale widoczny. Zapraszamy Państwa do doznawania różnorodnych zagadnień architektury wspólnie z nami, a także z realizatorami różnych projektów – a nie tylko do dyskutowania o nich!

Forum ArchitektówForum ArchitektówWybitni referenci prezentują wyjątkowe projekty w imponujących lokalizacjach. Zapraszamy do rozmów i dyskusji o różnych aspektach architektury. ..więcej
Architektura PopołudniowaArchitektura PopołudniowaOto prawdziwie trafna nazwa. Koncentrujemy się na architekturze regionalnej i w ciągu jednego popołudnia oglądamy ją – bezpośrednio na miejscu. ..więcej

Akademia Brillux

Doskonalenie zawodowe dla rzemieślników

Doskonalenie zawodowe dla rzemieślników

Akademia Brillux umożliwia rzemieślnikom doskonalenie zawodowe – w ramach intensywnych szkoleń kompaktowych lub szkoleń szczegółowych.

..więcej