Przewiń w górę

Aplikacja Brillux na smartfon i tablet Praktyczna pomoc w podróży

Niezależnie od tego, czy na smartfonie czy tablecie – dzięki aplikacji Brillux wszystkie kolory, produkty, oddziały oraz aktualne informacje zawsze są w zasięgu ręki. Za pomocą zintegrowanej funkcji wyszukiwania i skanowania można błyskawicznie wyświetlić wszystkie potrzebne informacje. Jako klient biznesowy mogą Państwo zamówić dostawę produktów – w wersji standardowej lub po zabarwieniu – do swojego warsztatu lub na miejsce budowy.

Pobierz dla Apple iOS

w Apple iTunes

..więcej

Pobierz dla Google Android

w Google Play

..więcej

Produkty i karty charakterystyki

Za pomocą nawigacji lub funkcji wyszukiwania można błyskawicznie wyświetlić informacje techniczne wraz z kartami charakterystyki i wysłać je w wiadomości e-mai. Jeszcze szybciej można to zrobić, korzystając ze zintegrowanego skanera kodów, który rozpoznaje kody EAN lub QR umieszczone na produktach.

Klienci biznesowi mogą dodatkowo, za pomocą funkcji koszyka na zakupy, zamówić dostawę wszystkich produktów, w wersji standardowej lub po zabarwieniu, do swojego warsztatu lub bezpośrednio na miejsce budowy. 

Wzorniki kolorów i wyszukiwanie

Zapraszamy do przeglądania cyfrowych wzorników kolorów lub skorzystania z funkcji wyszukiwania konkretnych kolorów online.

Aby zapewnić precyzję określania kolorów na miejscu, można za pomocą Bluetooth podłączyć Wyszukiwarkę Kolorów Brillux Pablo. Oprócz najważniejszych światów kolorów aplikacja Brillux udostępnia również różne wersje podglądu.

W razie potrzeby można zamówić wiążące wzory kolorów lub – jako klient biznesowy Brillux – zabarwione produkty do odebrania w oddziale lub na miejsce budowy.

Lokalizacje i godziny otwarcia

Szybki kontakt z Państwa oddziałem zapewniają zamieszczone w aplikacji dla każdej z 180 lokalizacji godziny otwarcia i dane kontaktowe.

W podróży aplikacja zawsze wyświetla najbliżej położony oddział i przekazuje jego współrzędne geograficzne bezpośrednio do aplikacji nawigacyjnej.

Aktualności

Wydarzenia, nowe produkty oraz bieżące promocje – aplikacja informuje Państwa o wszystkich nowościach.

Czy znają Państwo aplikację Kreator Kolorów?

Czy znają Państwo aplikację Kreator Kolorów?

W celu realizacji bardziej kompleksowych projektów kolorystycznych mogą Państwo przetestować aplikację Kreator Kolorów.

..więcej