Przewiń w górę

Aplikacja Brillux na smartfon i tablet Praktyczna pomoc w podróży

Niezależnie od tego, czy na smartfonie czy tablecie – dzięki aplikacji Brillux wszystkie kolory, produkty, oddziały oraz aktualne informacje zawsze są w zasięgu ręki. Za pomocą zintegrowanej funkcji wyszukiwania i skanowania można błyskawicznie wyświetlić wszystkie potrzebne informacje. Jako klient biznesowy mogą Państwo zamówić dostawę produktów – w wersji standardowej lub po zabarwieniu – do swojego warsztatu lub na miejsce budowy.

Pobierz dla Apple iOS

w Apple iTunes

Pobierz dla Google Android

w Google Play

Zapisz ulubione

Zapisz ulubione

Po zalogowaniu się można zapisywać produkty, kolory, multimedia, a nawet lokalizacje oddziałów jako ulubione zakładki. Wszystkie ulubione można grupować i dodawać do spersonalizowanych folderów.

Po zalogowaniu się do konta „Mój Brillux” możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do swoich ulubionych - zarówno w aplikacji, jak i na stronie internetowej!

AR

Oprócz skanowania kodów kreskowych i kodów QR, zintegrowany czytnik kodów może również skanować  kody Brillux AR.

Za każdym razem, gdy zobaczysz mały symbol skanowania na broszurach Brillux lub innych materiałach drukowanych (np. broszurze „Jetzt”), zeskanuj kod za pomocą aplikacji Brillux, aby „ożywić” obrazy. Wystarczy tylko uruchomić aplikację Brillux, nakierować skaner na zdjęcie i dać się zaskoczyć!

Produkty i karty charakterystyki

Za pomocą nawigacji lub funkcji wyszukiwania można błyskawicznie wyświetlić informacje techniczne wraz z kartami charakterystyki i wysłać je w wiadomości e-mai. Jeszcze szybciej można to zrobić, korzystając ze zintegrowanego skanera kodów, który rozpoznaje kody EAN lub QR umieszczone na produktach.

Klienci biznesowi mogą dodatkowo, za pomocą funkcji koszyka na zakupy, zamówić dostawę wszystkich produktów, w wersji standardowej lub po zabarwieniu, do swojego warsztatu lub bezpośrednio na miejsce budowy. 

Wzorniki kolorów i wyszukiwanie

Zapraszamy do przeglądania cyfrowych wzorników kolorów lub skorzystania z funkcji wyszukiwania konkretnych kolorów online.

Aby zapewnić precyzję określania kolorów na miejscu, można za pomocą Bluetooth podłączyć Wyszukiwarkę Kolorów Brillux Pablo. Oprócz najważniejszych światów kolorów aplikacja Brillux udostępnia również różne wersje podglądu.

W razie potrzeby można zamówić wiążące wzory kolorów lub – jako klient biznesowy Brillux – zabarwione produkty do odebrania w oddziale lub na miejsce budowy.

mediateka

Treści mediateki

W aplikacji Brillux, w zakładce „Mediateka” w każdej chwili masz dostęp do aktualnych broszur, filmów, prezentacji i innych materiałów. Wszystkie treści można przeglądać, udostępniać innym lub zapisywać jako ulubione. 

Lokalizacje i godziny otwarcia

Szybki kontakt z Państwa oddziałem zapewniają zamieszczone w aplikacji dla każdej z 180 lokalizacji godziny otwarcia i dane kontaktowe.

W podróży aplikacja zawsze wyświetla najbliżej położony oddział i przekazuje jego współrzędne geograficzne bezpośrednio do aplikacji nawigacyjnej.

Aktualności

Wydarzenia, nowe produkty oraz bieżące promocje – aplikacja informuje Państwa o wszystkich nowościach.

Czy znają Państwo aplikację Kreator Kolorów?

Czy znają Państwo aplikację Kreator Kolorów?

W celu realizacji bardziej kompleksowych projektów kolorystycznych mogą Państwo przetestować aplikację Kreator Kolorów.

..więcej