Przewiń w górę

Inspiracje można znaleźć wszędzie

W poszukiwaniach pasującego nastroju kolorystycznego jest wiele możliwości. Wybierz się w podróż odkrywczą razem z nami!

Karty Stylistyczne

Ochota na kolor i projektowanie kolorystyczne

Zachęcamy do nawiązywania rozmów doradczych – z wykorzystaniem inspirujących kart stylistycznych Brillux w pięciu nowych nastrojowych światach Kolorów – Swojski Vintage, Powabny Aksamit, Żółć Dalekiego Wschodu, Elegancki Szary Brąz i Szarmancki Zielony.

Jakiego koloru szuka Państwa klient? Każda Karta Stylistyczna zawiera jedną tematyczną grupę kolorów. Pełne emocji obrazy kolorystyczne oraz konkretne aranżacje wnętrz inspirują do tworzenia różnych kombinacji kolorów. Aby klienci pokochali kolory!

Dziecinnie proste opracowywanie nowych pomysłów

Karty Stylistyczne ułatwiają nawiązanie rozmowy z klientem i określenie jego preferencji kolorystycznych, a tym samym pozwalają szybko i prosto opracować odpowiednie idee i kombinacje kolorystyczne. Wszystkie kolory Kart Stylistycznych pochodzą ze Światów Kolorów Scala.

Umożliwia to bezproblemowe przejście do konkretnego projektu kolorystycznego. Kombinacje kolorów umieszczone na odwrocie kart gwarantują w razie potrzeby jeszcze większą niezawodność projektowania. Przy okazji: wszystkie Karty Stylistyczne są opatrzone kodem QR powiązanym z odpowiednią barwą ze Świata Kolorów Scala w Internecie.

Prosty sposób na skuteczną reklamę

Czy chcą Państwo sprawić, aby klienci otworzyli się na kolory? Zapraszamy do wykorzystywania Kart Stylistycznych w listach promocyjnych oraz bezadresowych przesyłkach reklamowych. Wszystkie 5 motywów jest dostępnych z nadrukiem logo i danych kontaktowych Państwa firmy.

Wysokiej jakości prezentacja – zawsze pod ręką

Wyjątkowo dekoracyjna prezentacja Kart Stylistycznych: atrakcyjny stojak akrylowy L.