Przewiń w górę

Bezkompromisowa jakość i niezawodny serwis

Firma Brillux jest wiodącym na rynku bezpośrednim dostawcą kompletnego asortymentu farb i lakierów z ponad 130 letnim doświadczeniem. Posiadamy ponad 190 oddziałów w Niemczech, Włoszech, Holandii, Austrii, Polsce i Szwajcarii, co gwarantuje wysoki poziom wydajności i jakości dostarczany bezpośrednio do klienta. Nasza pełna oferta obejmuje zintegrowane systemowo produkty i innowacyjne rozwiązania do wszystkich zadań w branży budowlanej.

Wszechstronny asortyment

Odpowiedni produkt dla każdego zakresu zastosowania

Bezkompromisowa jakość Brillux

W naszej ofercie znajdziesz ponad 12 000 artykułów dostosowanych do różnorodnych zastosowań: farby do wnętrz i elewacji, lakiery i lazury, tynki, systemy ociepleń, podłogi i tapety, powłoki podłogowe, do ochrony betonu oraz narzędzia. Od preparatów gruntujących po powłoki końcowe – nasze produkty systemowe gwarantują perfekcyjne rezultaty. Nasz dział badań i rozwoju o powierzchni ponad 2600 metrów kwadratowych nieustannie pracuje nad doskonaleniem naszych produktów. Zapewniamy najwyższą jakość dzięki szczegółowym procedurom testowym.

Nasze oddziały

W Twojej okolicy

Nasze oddziały

Uważasz, że dobre partnerstwo w biznesie to coś więcej niż wysokiej jakości produkty? My też. Dlatego sieć naszych oddziałów stale się powiększa, abyśmy mogli być jak najbliżej naszych klientów. W każdym z punktów sprzedaży zapewniamy fachową pomoc i profesjonalną obsługę. Dysponujemy ponad 110 produktami, które barwimy na wybrany kolor. Co więcej, w każdej chwili możemy go odtworzyć we wszystkich oddziałach firmy Brillux. Przetestuj nasze produkty na miejscu i odwiedź nas w oddziale!

Indywidualne doradztwo

Zapewniamy fachową pomoc i profesjonalną obsługę

Właściwe rozwiązanie dla każdego wyzwania

Nasi przedstawiciele handlowi służą radą bezpośrednio na placu budowy, prezentują nowe produkty i zawsze wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Pełnią oni rolę łącznika między wykonawcą, a projektantem lub zleceniodawcą i sprawują opiekę nad współpracą osób zaangażowanych w projekt oraz gwarantują swobodny przepływ informacji. Nasze oddziały uzupełniają kompleksową obsługę i zapewniają optymalne wsparcie podczas realizacji Twoich codziennych zadań.

Potrzebujesz koncepcji kolorystycznej dla Twojego projektu? Nie ma problemu. Nasze Studia kolorów opracują dla Ciebie projekt kolorystyczny. Potrzebujesz technicznej wskazówki? Razem znajdziemy idealne rozwiązanie i sprawimy, że Twój projekt zakończy się sukcesem.

Usługa dostawy

Dzięki bezpłatnej dostawie oszczędzasz czas i pieniądze

Zawsze na czas

Bezpłatne dostawy niezależnie od lokalizacji? Nie wierzysz? Przekonaj się sam/-a! Nasza usługa dostawy jest bezkonkurencyjna - niezawodna, punktualna i co najważniejsze, bezpłatna! Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres – bez minimalnej wartości zamówienia. Nasze dostawy planujemy w ten sposób, aby wszystko odbywało się sprawnie i w sposób przyjazny dla środowiska.

Usługi cyfrowe

Nieskończone możliwości aranżacyjne

Cyfrowa wizualizacja dzięki Kreatorowi Wnętrz Brillux

Odcienie niebieskiego w różnych tonacjach, rzucająca się w oczy czerwień na ścianie lub ciemnoszary odcień elewacji: z Brillux możesz wdrożyć każdy pomysł do swojego projektu. Nasza paleta kolorów liczy ponad 1500 odcieni Scala. To nie wszystko: Ponad 110 produktów można barwić na wybrany kolor w Systemie mieszalnikowym Brillux. Dodatkowo dobór specjalnych odcieni jest możliwy za pomocą cyfrowego skanera kolorów. Dzięki naszej aplikacji online do projektowania wnętrz doradztwo u klienta jest jeszcze łatwiejsze. Wystarczy załadować zdjęcie, wybrać powierzchnię ścian lub podłóg i w kilka sekund stworzyć nową wizualizację pomieszczenia.

Wsparcie marketingowe

Usługi wykraczające daleko poza standardy branżowe

Skuteczna reklama Twojej firmy

Dobrze jest mieć u boku partnera, który wspiera Cię kompleksowym serwisem. Nasze wsparcie marketingowe jest spersonalizowane i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego czy potrzebujesz nowego logo, gadżetów reklamowych czy banera na placu budowy. Brillux pomoże Ci skutecznie wypromować Twoją firmę. W naszej ofercie znajdziesz pakiet reklamowy na bardzo korzystnych warunkach, który pomoże Ci się wyróżnić na tle konkurencji. Ponadto w Brillux możesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe dzięki bogatej ofercie szkoleniowej i edukacyjnej. Z Brillux można więcej!

ROZUMIEMY RZEMIOSŁO!

OprogramowanieOprogramowanieLista zadań podczas zwykłego dnia pracy z reguły jest długa. Wydajne oprogramowanie służy Państwu wsparciem. ..więcej
AkademiaAkademiaAkademia Brillux to podstawa naszej kultury edukacyjnej: tutaj tworzymy różne oferty dla naszych klientów i pracowników. ..więcej
ReferencjeReferencjeWśród naszych obiektów referencyjnych można znaleźć wybrane budynki o szczególnym wykończeniu kolorystycznym. ..więcej