Przewiń w górę

Pakiet startowy Brillux dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą Profesjonalny wizerunek od samego początku

Postaw pierwsze kroki w biznesie z pakietem Brillux dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, przeznaczonym dla osób przygotowujących się do egzaminu mistrzowskiego, młodych przedsiębiorców i osób, które odziedziczyły swoje firmy! W Brillux otrzymasz sztandarowe wyposażenie promocyjne i to na najlepszych warunkach.

Pakiet reklamowy: nawet przy ograniczonych nakładach finansowych możesz rozpocząć i promować swoją działalność już od pierwszego dnia, dzięki czemu wyraźnie zaznaczysz swoją obecność i zrobisz najlepsze wrażenie. A dodatkowo: Faktura za pakiet startowy zostanie wystawiona po 12 miesiącach od momentu dostawy. Aby poznać dokładne warunki, skontaktuj się z zespołem Brillux.

Twój kontakt

Pakiet startowy dla przedsiębiorców

  +49 251 7188-759

  +49 251 7188-53395

  existenzgruenderpaket@brillux.de

Co mówią nasi klienci

Liam Mc Kim, Farbfieber:

"Koniecznie chciałem, aby wszystko się udało. Koniec końców z Brillux opracowałem specjalny gradient koloru fioletowego, który zupełnie się wyróżnia"!

Steven Jeschke, Color is life:

"Wszystko z jednego źródła i w możliwie najkrótszym czasie — nigdzie indziej nie dostanę tego za taką cenę".

Twój pakiet reklamowy obejmuje:

  • Indywidualnie opracowane logo
  • Projekt graficzny i druk wizytówek (200 szt.)
  • Projekt graficzny i druk papieru firmowego (1000 szt.)
  • Layout oznakowania samochodu firmowego.

Może być jeszcze lepiej: Brillux oferuje zwrot w wysokości 10% od rocznego obrotu, maksymalnie o równowartości ceny pakietu startowego. Będąc lojalnym klientem Brillux i przy dobrym napływie zamówień, może zdarzyć się, że za ten pierwszorzędny pakiet reklamowy nie zapłacisz ani grosza. Oferta nie do pobicia!

Widoczność kluczem do sukcesu

Co przekonuje do realizacji zamówienia? Sumienna praca. Co pomaga w generowaniu zamówień? Przekonujący wizerunek.

Jesteś osobą rozpoczynającą działalność, przygotowującą się do egzaminu mistrzowskiego, młodym przedsiębiorcą lub następcą biznesowym? Już od samego początku pokazuj swoje mocne strony, aby zdobyć klientów i ich zaufanie.

Z podstawowym pakietem reklamowym od Brillux podkreślisz swój profesjonalizm. Nasi graficy i projektanci stron internetowych pracują na Twój sukces. I to na najlepszych warunkach.

Usługi Brillux

Usługi Brillux

Opracujemy dla Ciebie ekskluzywne logo, dzięki czemu Twoja firma będzie rozpoznawalna na pierwszy rzut oka w dowolnym miejscu w regionie. Dzięki kreacji marki wyróżnisz się na tle konkurencji, podkreślając swoją wyjątkowość.

Niezbędne do wywierania dobrego wrażenia i nawiązywania cennych kontaktów. Piękne i wyraziste — zaprojektowane i wydrukowane specjalnie dla Ciebie, dzięki czemu możesz od razu skupić się bezpośrednio na pozyskiwaniu klientów.

Profesjonalizm na placu budowy i w biurze: taki papier firmowy zwiększa Twoją wiarygodność i poprawia jakość korespondencji.

Przyciągaj wzrok na ulicy dzięki charakterystycznemu oznakowaniu na pojeździe. Dzięki temu nawiążesz nowe istotne kontakty z klientami i uzupełnisz jednolity wizerunek swojej firmy.