Przewiń w górę

Lakiery na bazie rozpuszczalników Klasyka bez aromatów

Izoparafina zamiast benzyny lakierniczej: oto przepis na sukces naszych lakierów i podkładów gruntujących na bazie rozpuszczalników i żywicy alkidowej. Zalety: Najlepsze właściwości produktowe i wygoda obróbki przy znacznie ograniczonym zapachu. Ponadto izoparafina jako rozpuszczalnik jest znacznie przyjaźniejsza dla środowiska naturalnego i zawiera dużo mniej aromatów niż benzyna lakiernicza. W przypadku powszechnie dostępnych produktów zawartość związków aromatycznych można w procesie destylacji obniżyć z 20-25 do niecałego procenta.

Dzięki zastosowaniu izoparafiny można nie tylko obniżyć obciążenie zapachem o 60 procent, ale również sprawić, że produkty są bardziej przyjazne dla środowiska i zdrowia, a to przy zachowaniu doskonałych właściwości obróbki i produktu. Kompetencje w zakresie badań i rozwoju mają w firmie Brillux długą tradycję: naturalnym skutkiem było więc opracowanie nowej generacji innowacyjnych i wydajnych lakierów. Bez aromatów i o łagodnym zapachu – lakiery i podkłady gruntujące Impredur od lat należą do najlepszych na rynku.

Argumenty przemawiające za naszymi lakierami na bazie rozpuszczalników:

  • bez aromatów
  • na bazie żywicy alkidowej
  • doskonała rozprowadzanie
  • idealny wygląd powierzchni
  • odporność na domowe środki czystości

Lakiery na bazie wody

Zapraszamy do korzystania z zalet naszego kompletnego asortymentu lakierów, lazur i podkładów gruntujących oraz bogatego doświadczenia i przewagi w...

..więcej

Przebieg prac

Powłoka gruntująca, pośrednia i nawierzchniowa: odpowiedni układ warstw jest jednym z największych wyzwań rzemieślniczych.

..więcej