Przewiń w górę

Doradca handlowy (m/k)

Zapraszamy do towarzyszenia nam w realizacji przyszłościowych wyzwań i zaangażowania się w historię sukcesów firmy Brillux na stanowisku doradcy sprzedaży w następujących oddziałach.

  • Katowice
  • Łódź
  • Warszawa
Osoba kontaktowa

Piotr Łapko

  +48 91 88157-12

  +48 91 88157-15

  p.lapko@brillux.pl

Opis stanowiska

  • Do zakresu obowiązków doradcy handlowego należy opieka i doradztwo dla małych i średnich firm z branży malarskiej i sztukatorskiej, a także dla sklepów detalicznych w ramach stałej bazy klientów.
  • Oczekujemy również akwizycji nowych klientów w ww. segmencie rynkowym.
  • Jego obowiązkiem będzie także kompleksowe doradztwo dla klientów w kwestiach technicznych i ekonomicznych związanych z farbami i lakierami.
  • Udziela on również wsparcia w rozwiązywaniu problemów klientów w ścisłej współpracy ze stacjonarnym zespołem sprzedaży.
  • Oczekujemy doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy, najlepiej w branży rzemieślniczej i chęci zbierania dalszych doświadczeń w tym zakresie.
  • Ponadto wymagamy gotowości do odbywania szkoleń i doskonalenia zawodowego w celu pogłębiania wiedzy o naszych produktach i postępie technicznym.
  • Zapraszamy osoby posiadające wiedzę techniczną, umożliwiającą ocenę kontekstu rzemieślniczo-budowlanego.
  • Potrzebna będzie również silna osobowość i zdolności komunikacyjne rozwinięte w ramach dotychczasowej pracy związanej ze sprzedażą.
  • Aby ułatwić start w nowej pracy, oferujemy intensywne wprowadzenie w nowe obowiązki.
  • Ponadto zapewniamy szerokie możliwości doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych w Akademii Brillux.
  • Gwarantujemy niezależność i dużą swobodę w organizacji obowiązków.
  • Dodatkowo oferujemy samochód służbowy, również do użytku prywatnego.

Zainteresowane osoby

Zapraszamy do składania podań pocztą elektroniczną (plik PDF) lub tradycyjną. W razie pytań prosimy o kontakt z panem Piotr Lapko, nr tel. +48 91 88157-12. Serdecznie zapraszamy!

O firmie

O firmie

Firma Brillux to przedsiębiorstwo rodzinne w rękach czwartego pokolenia, które oferuje pracownikom ..więcej niż farby.

..więcej