Przewiń w górę

Kierowca (m/k)

Zapraszamy do towarzyszenia nam w realizacji przyszłościowych wyzwań i zaangażowania się w historię sukcesów firmy Brillux na stanowisku kierowcy w następujących oddziałach.

  • Warszawa
  • Łódź
Osoba kontaktowa

Piotr Łapko

  +48 91 88157-12

  +48 91 88157-15

  p.lapko@brillux.pl

Opis stanowiska

  • Zakres obowiązków obejmuje codzienne dostarczanie towaru do klientów.
  • Okazjonalnie wymagane będzie przejmowanie prac na magazynie.
  • Oczekujemy doświadczenia w pracy jako kierowca.
  • Wymagamy posiadania prawa jazdy klasy C1 (niegdyś klasy 3 do 7,5 t) oraz kwalifikacji zgodnych z przepisami dotyczącymi kwalifikacji kierowców.
  • Szczególnie zależy nam na osobie godnej zaufania, która dobrze zna okolicę i jest życzliwie nastawiona do innych.

  • Aby ułatwić start w nowej pracy, zapewniamy intensywne wprowadzenie w nowe obowiązki.
  • Oferujemy odpowiedzialne stanowisko w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie i pewne miejsce pracy.

Zainteresowane osoby

Zapraszamy do składania podań pocztą elektroniczną (plik PDF) lub tradycyjną. W razie pytań prosimy o kontakt z panem Piotr Lapko, nr tel. +48 91 88157-12. Serdecznie zapraszamy!

O firmie

O firmie

Firma Brillux to przedsiębiorstwo rodzinne w rękach czwartego pokolenia, które oferuje pracownikom ..więcej niż farby.

..więcej